Kulvar Haber

Oğuzhan Uğur’dan Gonca Vuslateri’ye olay sözler

Oğuzhan Uğur’dan Gonca Vuslateri’ye olay sözler
53 views
02 Ekim 2019 - 23:54

Ünlü şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur, oyuncu Gonca Vuslateri‘ye olay sözler sarf etti. Ünlü şarkıcı, Vuslateri’nin film setinde olay çıkardığını ileri sürdü.

Oğuzhan Uğur iddia etti

YouTube’da kanal açarak video çeken Oğuzhan Uğur sevenlerine buradan ulaşmaya devam ediyor. Son olarak çektiği bir videoda söyledikleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Hayranları tarafından sıkça takip edilen sosyal medya fenomeni, Gonca Vuslateri’nin rol aldığı film setinde çalışanları ağlattığını iddia etti.

Gonca Vuslateri’ye olay sözler

Oyuncu Gonca Vuslateri’nin rol aldığı film setinde 2 reji çalışanı ve 1 makyöz kıza küfürler ederek ağlattığını iddia eden sosyal medya fenemoni, söyledikleriyle herkesi şaşırttı. Ünlü Şarkıcı, konuşmasının sonunda Gonca Vuslateri için “Havaalanındaki o olaya duyar kasan oyuncu bozması var ya…” dedi.

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Uğur, videosunda Vuslateri hakkında şu ifadeleri kullandı.

“Aynı sette çalıştık. Bir tabure gelmedi diye 2 tane reji kızı, 1 makyöz kızı ağlattı biliyor musun. Ama nasıl ağlattı… Nasıl küfrediyor biliyor musun kızlara.”

Duyar kasan oyuncu bozması

Vuslateri’nin film stinde çalışanlarını iddia eden Ünlü şarkıcı, son olarak “Havaalanındaki o olaya duyar kasan oyuncu bozması var ya…” ifadelerini kullandı.

Uğur’un bomba iddiası ve olay sözlerinden sonra gözler oyuncu
Gonca Vuslateri’ye döndü. Şimdilik tepki vermeyen Gonca Vuslateri’nin söylenenlere ne cevap vereceği hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Oğuzhan Uğur kimdir?

Ünlü şarkıcının, hayranları en çok Oğuzhan Uğur’un kim oluğunu nerede doğduğunu ve hangi okuldan mezun olduğunu merak ediyor. Meraklı hayranlara ufak bir Oğuzhan Uğur kimdir? biyografisi… Sosyal medya fenomeni Ankara’da 29 Ocak 1984 tarihinde dünyaya geldi. Akdeniz Üniversitesin’de Güzel Sanatlar Fakültesi okuyan Uğur, Fotoğraf bölümünden mezun oldu. Okul döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştiren Uğur, daha sonra Osman Sınav ile çalışmaya başladı.

2012 yılında Çok şükür albümüyle müzik dünyasının kapılarını araladı.
Terbiyesizim, Panpa, Birinci Vazife,Sağ Salim ve Bal Prensesim gibi single çalışmaları olan Uğur son olarak YouTuber’da kanal açtı. Ünlü şarkıcı ve sosyal medya fenomeni , kanalında videoları, konukları ve konuşmalarıyla internet dünyasında kendisinden sıkça söz ettiriyor.