Kulvar Haber

Ölümcül Temas Filmi Konusu ve Fragmanı izle

Ölümcül Temas Filmi Konusu ve Fragmanı izle
80 views
13 Eylül 2019 - 18:40

Orijinal ismi 3 Lives olarak duyurulan ABD yapımı 2019 filmlerinden birisi olan Ölümcül Temas ile devam ediyoruz. Aşağıda Ölümcül Temas filmi konusu hakkında, detayları bulabilirsiniz.

Aslında filmin ilk olarak Türkiye’de 3 Yaşam ismiyle vizyona gireceği belirtilmişti. Ancak sonrasında gelen düzenlemeyle beraber Ölümcül Temas ismi ile devam edeceği bildirildi. Filmin vizyon tarihi içinse 13 Eylül 2019 net olarak bekleniyor. Tür olarak gerilim hikâyesini işlediği için pek çok kişiyi koltuklara yapıştıracak gibi duruyor. Hikâyenin yazarı ve filmin yönetmeni ise Juliane Block olarak karşımıza çıkıyor.

Ölümcül Temas Filmi Konusu

Ölümcül Temas filminde geçmişe dönük bir hikâyenin gayet güzel bir işlenişi olduğunun farkına varacağız. Burada bir kadının neden olduğunu bir türlü anlayamamasına karşın kendisini kaçıran adamlarla yüzleşmek zorunda kalması ile olaylar silsilesi başlayacak. Kadının hızlı bir biçimde onların elinden kurtulmayı planlaması ise kaçınılmaz bir reflekstir. İşte tam bu aşamada da kadının yine hiç tanımadığı bir adamın yardımıyla karşılaşması işleri baştan aşağı değiştirecektir.

İlk etapta kadının kurtulmak için başka çaresi yoktur ve kendisine yardım eden adamdan gelen desteği geri çevirmesi olanaksızdır. Fakat sonrasında çok garip olayların olduğunun bilincine varacaktır. Örneğin kaçırıldığı esnada kendisine yardım eden bu gizemli adamın tam 15 yıl öncesinden tanıdığını fark edecek. Hatta 15 yıl önce bu adamla karşılaşması sonucunda adamdan şikâyetçi olması ve onun hapis yatmasına sebep olması ile beraber olayların gerilim dozajı biraz daha artacak. Son zamanlarda Ölümcül Temas gibi insani olayların çevresinde dönen bir gerilim filmine rastlayamadığımız gerçeğini unutmamak gerek.

Ölümcül Temas filminin oyuncu kadrosunu incelediğimizde ise dikkat çekebilecek bazı performanslara şahit olabileceğimizi anladık. Burada Anatole Taubman ile Mhairi Calvey merak uyandırmaya yetiyor. Ayrıca Victor Alfieri, Tyron Ricketts ve Maja-Celine Probst başrol oyuncuları arasında yer alıyor. Thora Birch, Tom Lenk ve Pete Riley ile beraber kadronun daha da zenginleştiğini görme şansı yakalıyoruz. Bu bağlamda da Ölümcül Temas filmiyle sinemada oldukça hareketli dakikalar yaşayabileceğimiz konusunda hemfikir olmaya başlıyoruz. Filmin genel kurgusuyla bile oldukça geniş bir izleyici kitlesine hitap edebileceğini söylemeden geçmeyelim.

Ölümcül Temas Filmi Fragmanı İzle

Aşağıdaki videoda, filmin fragmanı bulunmaktadır. Fragmanını izleyerek, film hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vizyondaki film haberleri için, bizi takip etmeye devam edin.