Kulvar Haber

Onun Filmi vizyon tarihi,Onun Filmi fragman izle

Onun Filmi vizyon tarihi,Onun Filmi fragman izle
13 views
31 Mayıs 2019 - 3:00

Onun Filmi vizyon tarihi, Onun Filmi konusu, Onun Filmi oyuncu kadrosu, Onun Filmi fragman izle…

Onun Filmi ismiyle ilginç bir çıkış yakalayan yapımın vizyon tarihi merakla bekleniyordu. Filmin 31 Mayıs 2019 itibariyle gösterimde olacağı ise anons edildi. Eğer aktif veya geçmişte bir film çekme hayaliniz varsa mutlaka izlemeniz gereken bir film olarak not düşülmelidir. Belgesel niteliğindeki bu yapımın ana amacının bir film nasıl çekilir sorusuna cevap olduğunu da vurgulayalım. Sanatla iç içe olan ve sinema sektörüne ilgi duyan herkes için önemli bir alternatif olan Onun Filmi çok yakında beyazperdeye yansıyacak.

Onun Filmi konusu Onun filmi vizyon tarihi

Film yapmaya başlarken ilk adım ne olmalıdır veya bir film çekmenin maddi zorlukları nelerdir gibi sorular beyninizi mi kemiriyor? İşte size rehber niteliği taşıyan bir yapım olan Onun Filmi bu yüzden sunuluyor. Film çekme sevdasıyla yola koyulan gençlerin karşılaştıkları durumlar, yollarına çıkan engeller ve bu durumların getiri ve götürü analizini yapmayı mümkün kılacak bir yapımdan söz ediyoruz.

Merve ve Su ikilisinin hali hazırda akademik bir kariyerle sinema hayallerini gerçekleştirdiğini göreceğiz. Ancak ikilinin her zaman diri kalan film yapma hayaliyle alakalı böyle bir projeye imza atmaları çok ironik bir durumu ortaya çıkarmış. Çünkü bu işin tüm zorluklarını yine bu işi yaparak göstermeyi başarmışlar.

Ayrıca Onun Filmi ile sadece filmin yapım aşaması değil işin arka planına dair çok önemli adımları birebir olarak göreceğiz. Set, yönetmenler, senaristler, yardımcılar, oyuncular, dublörler, fragmanlar, söylentiler ve gerçekler olarak birden farklı konu başlığıyla karşımıza çıkan bir hikâye söz konusu. Üstelik Onun Filmi ile sektörün duayen isimlerinden ve gençlerden birçok farklı görüşe erişim şansımız olacak.

Onun Filmi oyuncu kadrosu

Onun Filmi fikrinin oldukça orijinal bir iş olduğundan şüphe yok. Filmin yönetmeni olan ikilinin bizzat filmde de göreceğimiz Merve Bozcu ile Su Baloğlu olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Daha çok sinema hayalini kuran gençleri odak noktasına alan bir rehber gözüyle baktığımızda da Zeynep Dadak, Nisan Akman, İlksen Başarır, Bingöl Elmas ve Nisan Dağ ile oluşturulmuş bir oyuncu kadrosuyla karşılaşıyoruz. İçeriği şimdiden ilgi odağı olmasını sağlasa da sunulan bilgiler için ciddi bir beklenti oluştuğunu söylemeden geçemeyiz.

Onun Filmi fragman