Kulvar Haber

Orhan Gencebay’ın Oğlu Gökhan Gencebay’a Bıçaklı Saldırı

Orhan Gencebay’ın Oğlu Gökhan Gencebay’a Bıçaklı Saldırı
27 views
26 Nisan 2019 - 11:42

Orhan Gencebay’ın Oğlu Gökhan Gencebay’a Bıçaklı Saldırı! Herkes tarafından bilinen ve sevilen müzik duayeni Orhan Gencebay’ın oğlu Murat Emre Gencebay, bıçaklı saldırıya uğradı. Gencebay, İstanbul Beşiktaş semtinde taksici ile girdiği sözlü münakaşa sonucunda göğsünden bıçaklanarak yaralandı. Olay sonrası hastaneye kaldırılan Murat Emre Gencebay’ın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Gökhan Murat Emre Gencebay aracı ile İstanbul Beşiktaş semtinde kız arkadaşı Seda Han ile birlikte seyir halindeyken yol verme yüzünden kavga çıktı, sözlü münakaşa sonrasında taksici D.E üzerinde bulundurduğu bıçağı Gökhan Murat Emre Gencebay’ın göğsüne sapladı. Olay sonrasında hastaneye kaldırılan Gencebay hafif yaralı olarak tedavi altına alındı ve herhangi bir ciddi durumu olmadığı açıklandı.

Gökhan Gencebay’ı bıçaklayan taksici D.E olay sonrası göz altına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Sorgusu halen devam eden taksici sözlü hakarete maruz kaldığını ve ağır tahrik altında olayı gerçekleştirdiğini söyledi.

Gökhan Murat Emre Gencebay ve kız arkadaşı Seda Han’ın verdiği ifadeye göre ise, Taksici E.D Emre Gencebay’ın da olduğu Seda Han’ın kullandığı otomobil ile sözlü ve hakarete varan tartışmaya girdi. İddia edildiği üzere Taksici E.D, Seda Han’a hakaret ve sözlü tacizde bulundu.

Bu olay üzerine Gencebay ve taksici E.D kavga etmeye başladı, kavga sırasında üzerinde bulunan bıçağı çıkaran Taksici E.D Emre Gencebay’ı göğsünden bıçakladı ve olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Gökhan Gencebay hastaneye kaldırıldığı sırada İstanbul Beşiktaş araştırma büro amirliği ekiplerince taksici E.D yakalanarak göz altına alındı.

Olay sonrası Gencebay ailesinin avukatı Ayşe Üstüne hastane de gazetecilere verdiği açıklama da “durum daha da kötü olabilirdi, tam bir maganda olayıyla karşı karşıyayız ve şu an çok daha kötü bir sonuçla ilgili de konuşuyor olabilirdi. Çok şükür ucuz atlatıldı” dedi.

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Murat emre Gencebay Kimdir?

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay oyunculuk hayatına kısa süre önce başladı ve oyunculuk adına ilk denemesi olan “Nöbet” dizisinde rol aldı. Aynı zamanda Görsel İletişim ve Tasarım bölümünü de geçtiğimiz dönemde bitirerek mezun oldu. Gökhan Gencebay kimdir sorusu bu güne kadar pek sorulmasa da bu gün yaşanan üzücü olay ile gündeme geldi.

Gökhan Gencebay “Nöbet” dizisindeki oyunculuğu ile yeni yeni kendini göstermeye başlamıştı. Sosyal medyada magazin meraklıları tarafından kendine yer edinmeyi başaran Gökhan Gencebay biyografisi takipçileri arasında merak konusu olmuştu.

Gökhan Gencebay Hayatı, Eğitim ve Oyunculuk Kariyeri!

1985 doğumlu Gökhan Gencebay İstanbul’da dünyaya geldi. Çiçeği burnunda oyuncu Gökhan Gencebay Londra Harrow School İngilizce eğitimi aldı. Londra da aldığı eğitimden sonra Bilgi Üniversitesi Görsel iletişim ve tasarım bölümünden mezun oldu. Eğitim hayatına devam eden Gencebay, Yüksek lisans programına katılarak İşletme üzerine devam etmektedir.

Oyunculuk eğitimini; tecrübeli isim ve Genel sanat yönetmeni olan Ayla Algan tarafından bir buçuk yıllık bir süreçte aldı. 2018 yılında eğitimini tamamlayan Gencebay 2019 yılında ekranlara çıkan “Nöbet” dizisinde oyunculuk hayatına merhaba dedi.