Kulvar Haber

Özcan Deniz İsrail’de Yoğun İlgi Görüyor! Tepkilere Rağmen Gitmişti

Özcan Deniz İsrail’de Yoğun İlgi Görüyor! Tepkilere Rağmen Gitmişti
12 views
08 Nisan 2019 - 23:11

Özcan Deniz İsrail de Yoğun İlgi Görüyor! İstanbullu Gelin isimli TV dizisi ile hayran kitlesini önemli ölçüde artıran Özcan Deniz, dizinin yurt dışında yoğun ilgi gördüğü ülkelerden bir tanesi olan İsrail’de konser veriyor.

İlkini geçtiğimiz gün veren ünlü şarkıcı ve oyuncu yeni konseri ile İsrail’de hayranlarına ulaşmayı sürdürecek.

İsrail’in başkenti olan Tel Aviv’de yer alan Menora Mictachim Arena isimli toplantı ve konser salonunda düzenlenen ilk konsere ilgi büyüktü. Konser öncesinde tanesi 300 dolardan satışa sunulan biletler hızla tükendi ve ünlü şarkıcı büyük bir kalabalığa hitap etti.

Yoğun ilgi ve sevgi gösterilerine sahne olan konser öncesinde, İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz ile başrolleri paylaşan Aslı Enver’de sahneye çıktı. Katılımcıları selamlayan oyuncu sonrasında sahne performansı için Özcan Deniz’i yalnız bıraktı.

Haber kaynaklarından elde edilen bilgilere göre, 11 bin kişilik büyük katılımın olduğu kapalı gişe konser için biletler kişi başı 300 dolar bedel ile halka arz edildi. Özcan Deniz’in ise İsrail de gördüğü yoğun ilgi ve sevgiden memnun olduğu kaydediliyor.

Özcan Deniz İsrail Konseri ile Turuna Devam Ediyor!

Özcan Deniz İsrail Konseri ile Turuna Devam Ediyor!
Özcan Deniz İsrail Konseri ile Turuna Devam Ediyor!

Özelikle Türk dizlerinin Ortadoğu’da yoğun ilgi talep ve sevgi görmesi nedeniyle, Türk oyuncular bölge halkları tarafından seviliyor ve ilgi ile takip ediliyor. Bunun bir yansıması da Özcan Deniz örneğinde görüldü.

İstanbullu Gelin dizisinde gösterdiği performans ile yerli ve yabancı çok sayıda takipçiye ulaşan Deniz, konser için gittiği İsrail de ikinci kez halkın karşısına çıkacak.

Tel Aviv de bulunan Menora Mictachim Arena isimli kapalı spor salonunda, ikinci kez konser verilecek. Aylar öncesinde kamuoyu ile paylaşılan bilgilendirme mesajında Özcan Deniz İsrail de konser vereceğini duyurmuştu.

Bugün akşam saatlerinde başlayacak ikinci konsere, yine salon kapasitesi olan 11 bin dolaylarında izleyicinin katılması bekleniyor.

Konser Öncesi BDS Hareketinden İptal Çağrısı Geldi

Filistin için İsrail’i Boykot Girişimi adı ile bilinen BDS grubu, Özcan Deniz’e konserin iptal edilmesi yönünde talepte bulundu.

BDS’ nin resmi olarak yayınladığı bildiride, Özcan Deniz ve ekibinin konseri iptal etmesi gerektiği, Gazze’nin hemen her gün İsrail tarafından bombalanırken ve hemen her gün Filistinli masumlar katledilirken, İstanbullu Gelin isimli dizinin de İsrail de yayın haklarının durdurulması gerektiği bildirildi.

Özcan Deniz İsrail’de Seviliyor!

İstanbullu Gelin dizisi yayınlandığı tarihten bu yana İsrail de çok sayıda izleyici tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor.

Özcan Deniz ve Aslı Enver başta olmak üzere dizinin başrol oyuncuları hayran kitlesini artırırken, İsrail kaynaklı turizm firmaları da özellikle çekimlerin yapıldığı bölgeye düzenli turlar düzenlemeye başladı.

İlginç bir habere göre de İsrail de yayın yapan yüksek tiraja sahip Haaretz gazetesi, geniş yer verdiği Özcan Deniz haberinde, Türklerin tüm ülkeyi zapt ettiklerinden bahsetti.