Kulvar Haber

Pop Sanatçısı Altay Maltepeye Nostalji Yaşattı

Pop Sanatçısı Altay Maltepeye Nostalji Yaşattı
12 views
10 Mart 2019 - 14:26

Türk pop müziğinin sevilen ismi, besteci Altay, radyo programcısı Duygu Atakan’ın müzikli sohbet programına konuk oldu.

Maltepe Belediyesi’nin şubat ayındaki sanat etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda Altay, müzikseverler ile bir araya geldi. 2000 yılında “Kalpsizsin” isimli ilk albümünü yayınlayan sanatçı, imza attığı albümlerinden eserler seslendirdi.

Pop Sanatçısı Altay

Maltepe Belediyesi’nin şubat ayındaki sanat etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda yer aldı. Müzikseverler ile bir araya gelen sanatçı, 2000 yılında “Kalpsizsin” isimli ilk albümünü yayınlayan sanatçı, imza attığı albümlerinden eserler seslendirdi.

Altay, “Var Ya”, “Sensizim” isimli, milyonların gönlünde fetheden geçmiş dönem şarkılarının da aralarında bulunduğu eserlerini müzikseverler ile birlikte söyledi. Geçtiğimiz yıl yayımladığı “Kalp Gözüm” isimli albümünden eserlere yer veren Altay, “Keşke Aramasaydın” isimli son klip şarkısını da seslendirdi.

İşinin ve ailesinin kendisini ayakta tuttuğunu ifade eden, ailenin önemine değinen Altay, “Çocuklarınıza, anne babanıza onları sevdiğinizi söyleyin. Onlarla ilgilenin. Hak ettikleri zamanı ayırmayı ihmal etmeyin” diye konuştu.