Kulvar Haber

Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek
13 views
23 Nisan 2019 - 9:04

Rüyada balık görmek, iyi şeylerle karşılaşacağınızın habercisidir. Bu bir kısmet veya yeni bir iş olabilir. Bunun için çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Eğer iş sahibiyseniz, bulunduğunuz pozisyondan terfi alabilirsiniz.

Eğer evli değilseniz, seveceğiniz biri karşınıza çıkabilir. Bir tanıdığınızda herhangi bir mal gelmesine delalet eder. Eğer gördüğünüz balık siyahsa parasal sıkıntılarınızın kısa sürede geçeceği anlamını taşır.

Rüyada küçük bir balık görüldüyse bu üzüntüye yorulur.  Büyük balık ise iyi niyetli bir dosta veya yabancıyı temsil eder. Eğer balık tuttuğunuzu gördüyseniz, yeni fırsatlarla karşılaşacağınıza ve bu fırsatları iyi değerlendireceğinize işaret eder.

Rüyada Temizlenmiş Balık Görmek

Temizlenmiş balık görmek, birtakım sıkıntılı dostluklar içine gireceğinizin habercisidir. Bu dostluklar arkanızdan iş çevrilmesine neden olabilir. Bu olumsuz yorumun yanında birde olumlu yorum yapılmaktadır.

İş hayatında başarılar kazanacağınıza işaret eder. Fakat yinede dikkat etmelisiniz. Başarılı iş hayatınızı kıskananların olması oldukça muhtemel.

Rüyada Evde Balık Görmek

Evde balık görmek, ailesel bir takım durumları temsil eder. Rüya sahibi, bir müddet sonra belli sorunlarla yüzleşebilir.

Bu sorunları çözmek için ailesinin yardımını alması gerekebilir. Fakat bu yardımı istemeye istemeye alacağına delalet eder.  Rüyada evde balık görmenin bir diğer yorumu ise ekonomik durumunuzun düzelerek, yeni bir ev ve eşyalar alacağınızı gösterir.

Rüyada Denizde Balık Görmek

Denizde balık görmek, kişinin ailesinden uzak olduğunun üzüntüsünü taşımasına yorulur. Bu rüya, ilerleyen zamanlarda ailenizle tekrar bir araya geleceğinizi gösterir.

Eğer şuan işsizseniz, seveceğiniz bir iş bulacağınıza delalet eder. Girdiğiniz iş sadece sizin için değil çevrenize de faydaları olacaktır. Bu kazançlı işle hayırlı şeyler yaparak, herkes tarafından sevileceğinizi temsil eder.

Rüyada Pişmiş Balık Görmek

Pişmiş balık görmek, ekonomik olarak ferahlayacağınız zamanlara işaret eder. Yeni dönemde farklı iş kollarına girebilirsiniz. Ayrıca bu işte biriyle ortaklık yaparak, iyi bir iş arkadaşlığına ve iki tarafında güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Pişmiş balık görmek ayrıca, rüya sahibinin kötü giden aşk hayatının düzeleceğinin işaretidir. Sevdiğiniz biri varsa, hâlihazırdaki sıkıntılarınızın düzeleceğini gösterir.