Kulvar Haber

Rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir?

Rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir?
1.228 views
19 Nisan 2019 - 2:03

Rüyada erkek çocuk görmek birkaç âlim tarafından hayır olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibi bu rüya ile iyi bir dosta kavuşabilir ve çevresi tarafından saygı görebilir. Çocuklar her daim masum yavrular olduğu için rüyada da bolluğu ve bereketi temsil eder. İş hayatınızda işlerin iyi gideceği ve rızkınızın artacağını simgeler. Bekâr bir kız tarafından görülen erkek çocuk, kısmetinin açılacağı ve evlenebileceğine delalet eder. Düşte oğlan çocuğu sahibi olan bir kişinin geçici bir hastalık geçireceğine veya hayırlı haberler alacağını gösterir.

Rüyada Oğlan Çocuğu Görmek İmam Nablusi

Rüyada  oğlan çocuğu görmek çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Çocuk sahibi olduğunuzu gördüyseniz, hayatınızı değiştiren bir haber almanıza işarettir. Erkek çocuğu seviyorsanız, çevrenizde bir düşmanın olduğu ve zayıf düşmenizi beklediğini gösterir. Kendi çocuğunu emziren bir kadın ise gelecekteki iş ve sosyal hayatı son derece iyi gidecektir. Erkek çocuğu herhangi bir yerde kaybettiyseniz, karşınıza çıkacak önemli bir fırsatı kaçıracaksınız demektir.

Rüyada erkek çocuk görmek

Rüyada erkek çocuk görmek, üstelik ikizse darlık ve üzüntü o eve uğramaz. Bereket ve dürüst kazanç evinizden eksik olmaz. Daha iyi insanlarla karşılaşıp, dertlerden uzaklaşılacağına yorulur. Bazı yorumlara göre işlerinizin düzeleceği ve bir yerden para geleceğine işaret eder. Bunun yanında çevrenizde sevilen biri olduğunuzu ve saygı gördüğünüzü temsil eder. Rüyada üç erkek çocuk görmek, sayıya bağlı olarak istenilen bir şeyin kademeli olarak gerçekleşeceğini gösterir.

Düşte Erkek Çocuk Görmek İslami

Düşte erkek çocuk görmek İslami olarak hayra yorulur. Erkek çocuk doğurduğunu görmek, tam tersi kız çocuğun doğacağına işarettir. Erkek bebek kucakladığını gören rüya sahibi, uzun süredir kötü giden bir takım olaylardan kurtulacak demektir. Bu ailevi sıkıntılar, arkadaş problemleri gibi durumlar olabilir.

Kucağında Erkek Çocuk Görmek

Bazı durumlarda kucağında erkek çocuk görmek, ek gelir kapısının aralanacağına işaret eder. Bazı âlimlere göre, direkt olarak yorumlanarak, eşine ve ailesine sadık bir eş olacağı söylenir. Sadıklık bazen eşinin sözünden çıkmayan bir koca olarak da açıklanabilir. Bu rüyaları kendi psikolojik durumunuza göre yorumlamanız ve etkisinde fazla kalmadan hayra yormanız daha iyi olacaktır.