Kulvar Haber

Rüyada fare görmek ne anlama gelir?

Rüyada fare görmek ne anlama gelir?
19 views
30 Nisan 2019 - 21:31

Çoğu insanın sıkça görmüş olduğu rüyalardan birisi de rüyada fare görmektir. Fare görüldüğü zaman iyiye mi yorumlanmalı yoksa kötüye mi işaret olduğu en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Rüya da fare gördüğünüz zaman ise bu demek oluyor ki nimette gözle görülür bir azalma yaşanacağıdır. Yani açıkça ifade etmemiz gerekirse pek hayırlı bir rüya değildir. Çünkü berekette azalma yaşanmaya başlanacaktır.

Eğer ki rüya da fareye sahip olduğunuzu görüyorsanız o zaman bu farklı şekilde yorumlanır. Bir hizmetçi olarak ifade edilir. Genelde fareler rızkın olduğu yerlerde görülür. Bu rüya da doğal olarak rızık azalmasının yaşanacağını söyler. Rızıkta azalmalar meydana gelir. Sadece fare gördüğünüz zaman bu iyi birşeydir. Rızkın çoğalacağını bildirir.

Fakat fareyi farklı şekillerde görürseniz bu iyiden çok kötüyle yorumlanmaya neden olacaktır. Ayrıca hayatımız da var olan fareleri daha çok bir şeyleri çalmaya çalışırken de çok fazla yakaladığımız olabiliyor. Bu yüzden dolayıdır ki bazı rüya yorumcuları hırsıza işaret ettiğini söylüyor. Bu yüzden dolayı iki türlü şekilde yorumlamamız mümkündür.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fareyi öldürdüğünüzü görüyorsanız gizli bir düşmanın varlığına işarettir. Bu düşmanla bir mücadele içerisine girmeye başlayacak ve galibiyetle sonuçlanmasını sağlayacaksınız. Belki de bu rüyanın size katacağı en önemli anlamlardan birisi de çevreniz de iyi gbi gözüken ve aslında öyle olmayan düşmanlarınızın olduğudur.

Rüyada Gri Fare Görmek

Rüyada görülen farenin hangi renkte olduğu da önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Çünkü genel olarak rüyalarda kahverengi renge sahip fareler görülse de bazı zamanlar farenin gri olduğu da görülüyor. Gri fare rüya da çok iyiye yorumlanmadığını, kötü gidişatın ortaya çıkacağını bildirmeye neden olur.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Koskocaman bir fare gördüyseniz doğal olarak yorumunun ne olduğunu merak etmeye başlayacaksınız. Büyük bir fare görürseniz bereketin azalmaktan çok daha fazla çoğalacağını işaret eder. Hayatınızda hoşunuza gidecek olumlu gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Bu yüzden büyük fare gördüğünüz zaman panik yapmanıza gerek yok. Rüyada farenin büyük olması sanılacak kadar kötü bir durum değildir.

Eğer ki rüyanızda yalnızca fare derisini görüyorsanız bu demek oluyor ki hayırsız bir kadına rastlayacağınızdır. Kötü bir kadından elinize geçecek hayırsız bir paranın olacağını söyler. Tam aksine rüyanızda küçük bir fare görebilirsiniz. Küçük fare görürseniz bu durumda ters giden bazı felaketlerin ortaya çıkacağının baş habercisidir.