Kulvar Haber

Rüyada Hamilelik Görmek Ne Anlama gelir?

Rüyada Hamilelik Görmek Ne Anlama gelir?
31 views
16 Nisan 2019 - 23:14

Rüyada hamilelik görmek farklı durumlara göre yorumlanabiliyor. Yaşlı bir insanın bu rüyayı görmesi, maddi açıdan sıkıntılarının gideceği ve yakın zamanda bollaşacağı anlamını taşır. Genç bir kız ise evlilik konusunda anlaştığı kişiyle mutlu olacağını haberdar eder. İlginç olsa da bazen erkekler tarafından da görülebiliyor.

Rüya sahibi erkekse sakladığı bir takım sırların olduğuna ve bunların ortaya çıkmasından korktuğuna işaret eder. Diğer bir yorum ise iş hayatında başarılı olacağını ve mal, mülk açısından zenginleşeceğini anlamına gelir. Rüyada hamile kadın görmek, iş ve aile hayatında bazı problemlere yol açacağının habercisidir.

Rüyada Hamilelik 

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada hamile hayvan görmek, kişinin iş hayatındaki sorunları farklı ortaklarla ve ilişkilerle çözümleyeceği anlamına gelir. Bu sayede mevki ve makam sahibi olma yolu açılabilir. Diğer bir yorum kişinin birine yardım etmesi gerektiğini anlatır. Bu çocuk, kadın veya yaşlı biri olabilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Bekâr

Evli olmayan genç kızların rüyada bekârken hamile olduğunu görmesi, öncelikle evleneceğinin habercisi olabilir. Bunun yanında maddi ve manevi açıdan istediklerinin olacağı anlamını taşır. Eğer ikiz bebeklere hamile olduğu görülüyorsa yeni heyecanlar, yeni iş ve yeni eğitim konularını taşıyabilir. Ergen yaştaki herhangi bir çocuğun kendini hamile görmesi, annesinin hamile olacağına işarettir.

Bekâr bir kız doğuruyorsa kötü yola düşmeye ve bazı sıkıntılara gireceğini gösterir. Doğum yapan kızı başka biri görüyorsa, onun hakkında kötü haberlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek neye işarettir

Rüyada hamile olduğunu görmek, kişinin psikolojik olarak güçlü ve cesaretli olduğunu gösterir. 5-6-7-8 gibi rakamlarla aylık hamile olduğu görülüyorsa, bu rakamlara özel işaretler çıkacaktır. Yaşlı birinin kendini hamile görmesi, sevinçli bir haber alacağına yorulur.

Rüyada hamile olduğunu görmek neye işarettir

Rüyada hamile olduğunu görmek neye işarettir

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ne demektir

Rüyada hamile olduğunu öğrenen ve bu çocuğu doğurduğunu gören bir erkek, sinsi bir kadın tarafından rahatsız edileceğini temsil eder. Bu rüyayı gören insanlar, esnaf, sanatçı, iş adamı gibi mesleklerde başarılı olacağına delalet eder. Kadınlarda doğacak çocuk erkek ise kız olacağını gösterir.