Kulvar Haber

Rüyada kar görmek ne anlama gelir?

Rüyada kar görmek ne anlama gelir?
14 views
30 Nisan 2019 - 21:12

Rüyada kar görmek hastalıktan şifaya doğru gideceğinizi söyler. Birtakım hastalıklar içerisinde olabilirsiniz. Hastalıklardan artık iyileşmeye doğru gideceksiniz. Sağlığınıza tam anlamıyla kavuşacağınız günler gelecek. Ne tür bir hastalık ile karşı karşıyaysanız çok kolay olarak atlatmaya başlayacaksınız. Aynı zamanda daha güzel ve menfaatli şeylere yakın olduğunuzu bildirecektir. Eğer rüyada kar yağdığını görüyorsanız bu durum ise yaşadığınız tüm sıkıntılı süreçten kolay yoldan kurtulmaya başlayacağınızı söyler.

Artık hayatınızda üzüntü ve stres gibi durumlar olmayacak. Bazı üzüntülü durumların erteleneceğini bildirir. Rüya sahibini bundan sonra ki hayatında çok hayırlı olarak tabir edebileceğimiz olumlu gelişmeler gün yüzüne çıkacak. Hayırlı olayları görerek mutlu olmaya başlayacaksınız. Rüyada kar görmek, bazı farklı manalara da çıkabiliyor.

Rüyada Evin İçinde Kar Görmek

Evinizde yaşandığınız tüm olumsuz vakalar artık geri de kalacak. Her şeyi düzeltebileceğiniz bir aşamaya geleceksiniz. Evin içinde kar yağdığını görmek ise hanenizde oluşacak bir gerginliğin habericisi olacak. Bir kişiyle kavga etmeye başlayacaksınız. Huzurunuzu kaçıracak bazı laflar bile duyabilirsiniz. Fakat bu durum uzun süreli olmayacak kısa süre içerisinde ortadan kalkacak. Sadece biraz zaman alabilir. Bu yüzden çok fazla kafanıza takmanıza gerek yok.

Rüyada Sonbaharda Kar Görmek

Sonbahar mevsiminde kar yağdığını görmek neyi ifade ediyor bilmeniz gerekir. Böyle bir rüya ne anlam ifade ediyor diye düşünebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili bazı yanlışların düzeltilmesi gerektiğini bildiriyor. Yaz mevsiminde kar yağdığını gördüğünüz zaman ise işle ilgili olumlu gelişmelere artık daha yakın olduğunuzu fark edeceksiniz. Güzel günlerin size geleceğini bildirebiliriz. Bazı sıkıntılarınız olsa bile onları çok kolay olarak atlatmaya başlayacaksınız.

Rüyada Kar Yediğini Görmek

Rüyada kar yediğini görmesi, rüyayı gören kişinin berekete nail olacağını söyler. Fakat bilinmesi gereken önemli bir detay ise kış mevsiminde kar yediğinizi gördüyseniz, çok büyük bir sıkıntı çekebilirsiniz. Bu durum siz de ister istemez olumsuz bir hava yaratmaya neden olabilir. Bu havadan uzaklaşmak adına da artık hemen her yolu denemeye başlayacaksınız. Güzel bir ambiyans yaratmak için uğraşmaya başlayacaksınız. Rüya sahibi için bundan böyle vuku bulacak bir evre çok uzak değildir.

Rüyada Karın Eridiğini Görmek

Kar yağmasından çok eridiğini görebilirsiniz. Kar erimesi oldukça iyi bir durumdur. Çünkü kötü giden şeylerin düzeleceğini söyler. Hastaysanız, hastalığınız artık daha iyiye gitmeye başlayacak. Rüyada karın erimesi olumlu bir durumdur. Hayırlı bir olayın yaşanacağının da haberini verir.