Kulvar Haber

Rüyada Kedi Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Kedi Görmek Nasıl Yorumlanır?
75 views
17 Şubat 2020 - 11:19

Rüya’nın görülmeye şekline göre hem olumsuz ve hem de olumlu yorumların yapıldığı bir rüya olan rüyada kedi görmek hakkındaki tüm detaylar yazımızın devamında yer almaktadır. Rüyada kedi görülmesi görülecek kedinin rengine ve rüyadaki durumuna göre değişik şekillerde yorumlanır. Buna göre rüyada kedi görmenin anlamı, aşağıdaki başlıklarda verilmiştir. 

Rüyada Kedi Görmek Nasıl Yorumlanır? 

Kedi yavrusu görmek 

Rüyada kedi yavrusunun görülmesi, genellikle rüya sahibinin çok kurnaz bir kadınla tanışacağı ya da hayatında yer alacağı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları kedi yavrularını olumlu olarak görmüş olsalar da, özellikle ünlü rüya tabircileri öyle bir rüyanın olumsuz olduğunu söylemektedir. 

Rüyada gri renkli kedi görülmesi 

Rüya sahibinin saflığı sebebiyle, çevresindeki insanların onu kullanacağına ya da kullanmak için fırsat kollamak üzere olduklarına işarettir.

Rüyada ölü kedi görülmesi 

Böyle bir rüya ise ünlü rüya yorumcuları tarafından, kişinin mal varlığını gereksiz yere harcayarak tüketeceği şeklinde yorumlanır. Siyah kedinin ölü olarak görülmesi ise, rüya sahibi tarafından ihtiyaç sahiplerine küçük ya da büyük yardımlar yapılacağına işaret olarak kabul edilir. 

Rüyada kedi kanı görülmesi 

Bu rüyayı gören kişi, kendi hataları yüzünden bir takım sıkıntılarla karşılaşacak ve bu sıkıntılar uzun süre devam edecektir. Rüya sahibinin iş yerinde sorun yaşaması sebebiyle, işten ayrılması gibi sıkıntıların da görülmesi mümkündür.

Rüyada kedi tüyü görmek 

Rüyada kedi görmek ile ilgili olumsuz yapılacak yorumlardan biri de, kedi tüyü görmektir. Bu rüyayı gören kişinin, yakın zamanda başına gelecek bir olay sebebiyle maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağı yorumları sıklıkla yapılmaktadır. Ancak bu sıkıntılı dönem fazla uzun sürmeyip, sadece kısa bir dönemi kapsayacaktır. 

Rüyada vahşi kedi görmek ne anlama gelir? 

Ünlü rüya yorumcuları rüyada vahşi kedi görülmesine, iş hayatında yaşanacak sorunlar şeklinde yorumlar yapmışlardır. Kimi rüya yorumcularına göre ise bu rüya, farklı sağlık sorunlarının ortaya çıkması şeklinde yorumlanır. 

Rüyada kedi sevmek ne anlama gelir? 

Rüya sahibinin rüyasında kedi sevmesi, karşılaşacağı sıkıntıları fazla zarara uğramadan atlatması şeklinde yorumlanır. Bazen ise rüyada kedi sevmek, nankör bir eş olarak yorumlanır.

Rüyada kedi beslemek 

Rüyada kedi beslemek, kişinin düşmanlarının çokluğuna ve bu düşmanlardan gelecek zararlara karşı mücadele etmek olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişi, iyi niyetinden dolayı kötü niyetli insanların elinde adeta maskara olarak kendini zor duruma düşürmeye işarettir.

 Konuşan kedi görmek 

Rüyada kedi görmek hakkında olumlu yapılan yorumlardan biri, rüyada konuşan kedi görülmesidir. Rüyayı gören kişiyi, düşmanlarına karşı iyi günler beklemektedir. Kendisine kötülük yapmak isteyen düşmanlara karşı iyi bir şekilde mücadele etmek ve onların planlarını bozmak şeklinde yorumlanır. 

Rüyada kedi kovalamak 

Yine hayırlı kabul edilen rüyalardan biri olan kedi kovalamak, rüyayı gören kişinin kendine düşmanlık besleyen kişilere karşı galip geleceği ve onlardan kurtulacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada siyah kedi görmek 

Rüyada siyah kedi görülmesi, olumsuz kabul edilen rüyalar arasında bulunmaktadır. Bu rüya azılı bir düşmanı işaret etmekle birlikte, dikkatli olunmadığı takdirde düşmandan zarar görmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada kedi öldürmek 

Rüya sahibinin malında ya da namusunda gözü olan kişilere karşı dikkatli olacağı ve bu kişileri çeşitli yollarla, hayatından çıkaracağı şeklinde yorumlar yapılır. 

Rüyada yavru kedi sevmek 

Ortada olan rüyalardan biri olan kedi yavrusu sevmek için bazı rüya yorumcuları malvarlığında azalmaya işaret ettiğini kabul ederken, bazıları ise bu rüyayı olumlu görmektedir. Özellikle kedi yavrusunun beyaz ya da yeşil renkli olması, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Siyah, gri ya da mavi gibi koyu renkler ise olumsuz olarak kabul edilir.

Eve kedinin girdiğini görmek 

Eve kedinin girdiğini gördüyseniz, bu rüya genellikle evinize ya da işyerinizde hırsız geleceği şeklinde yorumlanır. Ancak bu rüya aynı zamanda bir eşyanızın çalınması ya da kaybolması şeklinde de kabul edilebilmektedir. Kimi kişiler için ise hayırsız eş ya da evlada işarettir.

Rüyada kedinin ısırması 

Çocuğunuzu terbiye etmek konusunda oldukça hırslı olduğunuzu göstermektedir. Toplum genelinde ise artık adalet ve hakkın bozulmaya başlamasını gösterir. Kedinin ısırması ayrıca düşmanın basit bir zarar vereceği şeklinde yorumlanırken, kedi ısırmadan onu uzaklaştırmak ise düşmandan uzaklaşmak anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi görmek yukarıda da görüldüğü gibi, rüyanın durumuna göre değişiklik gösterir. Ancak özellikle koyu renkli kedilerin görülmesi tüm rüya yorumcuları tarafından olumsuz olarak kabul edilir. Rüyada kedi görmek hakkındaki yorumlarınızı ve gördüğünüz rüyaları, aşağıdaki yorum panelinden bize hemen yazabilirsiniz.