Kulvar Haber

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir?

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir?
100 views
19 Nisan 2019 - 1:45

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada kedi görmek diyanete göre birçok farklı şekilde yorumlanabilir.

Kedini erkek olması dişi olması veya rengi bile rüyayı etkiler. Rüyada dişi kedi görüldüyse bu kıskanç bir kadına yorumlanabilir. Fakat ev kedisi olarak beslediğinizi gördüyseniz, huzura, sokak kedisiyse sıkıntıya delalet eder. Vahşi bir kedi tarafından ısırıldığınızı görmek sıkıntılı günlere yaklaştığınızı belirtse de kendi kediniz veya farklı bir ev kedisiyse kısa zamanda sorunlarınızı çözeceğinizi işaret eder.

Kedi Görmek-Rüya Tabirleri

Rüyada kedi görmek rüya tabirlerinde eğer kavga ediyorsanız, hastalığa yorumlanır. Kediye verdiğiniz hasar ne kadar büyükse, hastalıkta kötü olacağının işaretçisidir. Kendinizi kedi olarak gördüyseniz, kimseye faydası olmayacak işlerin peşine düşeceğinizi gösterir. Bu durumda dikkat etmek gerekir. Güzel bir kediyi sevdiyseniz sadık bir dost kazanacak veya sevmediyseniz arkanızdan iş çeviren bir insanla karşılaşacaksınız demektir.

Birden Fazla Kedi Görmek

Rüyada birden fazla kedi görmeniz, aileniz ve çevrenizde bir takım sorunların yaşanacağına işaret eder. Fakat bu sorunlar kısa süreli olacak ve yakın zamanda mutluluğa ulaşacaksınız. Diğer yandan bir tatil mesajı da verebilir. Birden fazla kedi görmek, yeni bir iş kurmanın, yapılan yanlışların anlaşılmasının habercisidir. Yani bu rüyayı olumlu görebilirsiniz. Eksiklikleri düzeltecek, eskisinden zevkli anlar yaşayacak ve içinizdeki kötü insanları aranızdan çıkaracağınız anlamına geliyor.

Birden Fazla Kedi Görmek

Birden Fazla Kedi Görmek

Yavru Kedi Görmek

Annesiyle beraber rüyada yavru kedi görmek, emin olamadığınız konularda kaygı duyacağınızın habercisidir. Yavru kedi, artık bazı şeyleri elinize almanız gerektiğini gösterir. Bir nevi çoğu durumda bağımsızlık kazanmanıza işaret eder. Masumiyeti ve dürüstlüğü de bu süreçte tadabilirsiniz. Kedi yavrusu köpek veya başka bir hayvana dönüşüyorsa,  hayatınızdaki bazı şeyleri değiştireceğiniz anlamına geliyor. Yavru kedi ölüsü gördüyseniz, çevrenizdeki birinin hırsızlık nedeniyle yakalanacağının habercisidir.

Siyah Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek, zorluklar karşısında sabır gösterdiğiniz takdir de üstesinden geleceğinize işaret eder. Bu süreçte iyi bir dosttan fayda görebilirsiniz. Yüksek kazanç getiren işlere odaklanabilirsiniz. Eğer eve beyaz kedi giriyorsa dedikoducu bir insan yüzünden sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz. Düşte kara kedi görmek, rüya sahibinin duygusal olduğunu gösterir. Özel hayatı, iş hayatı ve dostları ile birlikte huzurlu bir hayat geçireceğine yorulur. Kedinin rengi siyah olsa da kötü olarak yorumlanmamaktadır. İş hayatında yükselebilir ve maaşınızda artış görebilirsiniz. Eğer borçluysanız, ödeme kolaylığı yaşanacağına işaret eder. Düşte siyah kedi görmek, size düşmanlık besleyenlerden korunacağınız anlamına da gelebilmektedir.