Kulvar Haber

Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?

Rüyada kuş görmek ne anlama gelir?
35 views
15 Mayıs 2019 - 15:29

Rüyada kuş görmek, hem iyi hem de kötü yorumlanır. Rüyada görülen kuş rüya sahibinin daha önce hiç görmediği bir kuş ise, bu rüya sahibinin güzel işlerinin olacağına ve iyi kazanca işaret eder. Rüyadaki kuş, hastanın bulunduğu bir evden bir şey alırsa bu ölüme yorulur.

Büyük bir kuş görmek ise, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin güçlü, saygun ve makam sahibi kimse olduğuna işarettir. Güzel ve sevimli bir kuş görmek, rüyayı gören kişinin güzel ve müjdeli bir haber alacağına delalettir. Ürkütücü ve sevimsiz bir kuş görmek ise, rüya sahibinin sıkıntı verecek bir haber alacağına yorulur.

Rüyada beyaz kuş görmek ise, rüyayı gören kişinin hayırlı işe gireceğine, ferahlığa ve aydınlığa işarettir.

Rüyada kuş kanadı görmek, mal ve mevkinin işaretidir. Bu rüya, yüksek bir mevki ve ele geçecek çok miktarda mal anlamına gelir.

Rüyada Küçük Kuş Görmek

Rüyada küçük kuşlar görmek, rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını daha almadığına işaret eder. İslami açıdan ise bu rüya, rüyayı gören kişinin birinin korumasına ihtiyaç duyduğuna ve dini açıdan henüz olgunlaşmadığına yorulur. Ayrıca rüyada küçük ya da yavru kuş görmek, rüya sahibinin mutlu bir haber alacağına ve değerli bir eşyaya sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Rengarenk Kuş Görmek

Rüyada rengarenk kuşlar görmek, rüyayı gören kişinin mutlu olacağı çok güzel haberler alacağına delalet eder. Ayrıca genç rüya sahiplerinin eğitimleriyle ilgili iyi haber alacağına ve gelecekle ilgili hayırlı bir karar alacaklarına yorulur. Evli rüya sahiplerinin eşleriyle uzun süreli aşk yaşayacaklarına işaret eder.

Aynı zamanda rüyada rengarenk kuş görmek, rüya sahibinin sıkıntılardan uzaklaşacağına ve sosyal yaşamında mutlu zamanlar geçireceğine tabir eder. Bu rüya, alınacak haberlerin çeşitliliğine, rüya sahibinin sağlığında, iş ve aşk hayatında olumlu gelişmelerin olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin sürpriz evlilik teklifi alacakları da yorumların arasındadır.

Rüyada Uçan Kuşlar Görmek

Rüyada uçan kuşlar görmek, rüyayı gören kişinin büyük emek harcanan bir işin sonuna geldiğine ve istenilen mevkiye ulaşıldığına delalet eder. Ayrıca kişinin, çok önemli bir başarı elde ederek bunu ailesi ve dostlarıyla paylaşacağına yorulur. Bu rüya, rüyayı gören kişinin sıkıntısız bir yaşam sürdüreceğinin habercisidir.

Rüyada uçan kuş vurmak ise, kötü bir olayın habercisidir. Rüyayı gören kişinin kendi hatalarından dolayı ciddi bir şekilde üzüleceğine yorulur. Ayrıca rüya sahibinin birçok fırsatı kaçıracağı ve elindeki kısmetleri küstüreceği şeklinde yorumlanır.