Kulvar Haber

Rüyada polisten kaçmak nasıl yorumlanır?

Rüyada polisten kaçmak nasıl yorumlanır?
2.332 views
17 Şubat 2020 - 10:30

Rüyada polisten kaçmak, rüyadaki duruma göre farklı değerlendirilen rüyalardan biridir. Bazı rüyalar hayırlı kabul edilirken, bazı rüyalar ise şanssızlık ve maddi kayıplar şeklinde yorumlanır. 

Rüyada polisten kaçmak nasıl yorumlanır?

Rüyada polisten kaçtığını ve kurtulduğunu gören kişi için genellikle, yaptığı bir işte bilmeden yasaları çiğnemek ve bunun sonucunda ceza almaktan son anda kurtulmak şeklinde yorumlar yapılır. Kaçıp kurtulmak sorunların giderilmesi için işaret olabilirken, yakalanmak ya da kaçarken yaralanmak farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya için rüyadaki duruma göre yapılan yorumlar, şunlardır. 

Rüyada polislerden kaçarak saklanmak 

Polisten kaçarak saklanmak, kişinin farklı anlamlarda kazançlar elde edeceğini gösterir. Özellikle da yapmış olduğu belli işte bilmeden yasadışı yollara bulaşıp, bu durumda ceza almadan son anda kurtulmak, bu rüya için yapılan yorumlar arasındadır. 

Bazı rüya yorumcuları ise bu rüyayı gören kişinin yine aynı şekilde bilerek ya da bilmeyerek yasadışı işlere girişip, yaptığı işin ilk seferde açığa çıkmayacağı anlamına gelir. Böyle bir durumda olan kişinin yasadışı işler yapmaya devam etmesi durumunda, yakalanması da bu rüya için birçok yorumcu tarafından yapılmaktadır.

Rüyada polisten kaçarken yaralanmak 

Polisten kaçarken yaralandığını görmek, zor zamanlarınızda çevrenizden daha büyük darbeler alabileceğinizi gösterir. Özellikle sıkıntılı dönemler çekerken çevrenizdeki insanlara fazla güvenmemek, en zor günlerinizde çok güvendiğiniz insanlardan darbe almak ya da bu insanların size sırt dönmesi şeklinde yorumlanır.

Polisten korkarak kaçmak ne anlama gelir? 

Rüyada polislerin sebep yokken korkup kaçtığını gören kişinin, ister istemez hayatında bazı üzüntülerle baş başa kalacağı beklentileri vardır. Ancak bu üzüntüler bittikten sonra, maddi kazanç ve huzur sizinle olacaktır. Bazı yorumculara göre bu rüya, üzüldüğünüz ve dert ettiğiniz şeylerin aslında gereksiz olduğunu ifade etmektedir. Polisten korkup sebepsiz yere rüyada kaçmak, hata olup olmadığından emin olamadığınız bazı şeylerde suçluluk duyduğunuzu ve bu yüzden de üzüntüye kapıldığınızı gösterir.

Rüyada üniformalı polisten kaçmak ne anlama gelir? 

Üniformalı polisten kaçmak, rüya sahibinin makam ve mevki kaybına yorumlanır. Belirli bir süre bu rüyayı gören kişinin yaşayacağı irili ufaklı sıkıntılar nedeniyle keyifsiz olması, aile içerisindeki problemler sonrasında huzursuzluk yaşaması için bir işarettir. Ayrıca bu kişinin çok fazla istediği şeyler de hayal kırıklığı yaşaması, çabalarının boşa gitmesi ve bir mirastan mahrum kalması gibi yorumlarda yapılır.

Rüyada sivil polisten kaçmak nasıl yorumlanır? 

Yine kişinin kendini suçlu hissetmesi, olumsuz haberler alması ve birtakım üzüntüler yaşaması bu rüyayı gören kişi için muhtemel bir durumdur. Böyle bir rüya gördüyseniz, hayatımızdaki olumsuzlukların değişmesi için biraz daha radikal kararlar almanız gerekir. İnsanlarla sadece belirli bir düzeyde samimiyet kurup, onların sizden yüz bulmamasını gösterir.

Rüyada polisten kaçarak bir eve sığınmak

Farklı yorumlanan rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kişinin hukuk karşısında adaletsizliğe uğrayacağı, tanıdığı biri tarafından kendisine büyük haksızlık yapılacağı ve çevresinde art niyetli kişilerin olduğu şeklinde yorumlanır. Bu yüzden bu rüyayı gören kişinin çevresi de dahil olmak üzere, kendisinden menfaat bekleyen kişilere karşı biraz daha dikkatli olması beklenir. 

Rüyada arabayla polisten kaçmak 

Çalışma ortamında küçük sıkıntılar olsa da, rüyada polisten kaçmak ile alakalı olumlu rüyalardan biridir. Bu sıkıntılardan kurtulmaya işaret rüyalardan biridir. Ayrıca hayatın yoğun temposu karşısında biraz daha dikkatli olmak gerektiği şeklinde yorumlar, bu rüya için yapılmaktadır.