Kulvar Haber

Rüyada su görek nasıl yorumlanır?

Rüyada su görek nasıl yorumlanır?
16 views
13 Eylül 2019 - 13:23

Rüyada su görmek, rüyayı gören kişinin bol kazanca, şansa, sağlık yaşama ve huzurlu evliliğe sahip olacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen su temiz ve parlak ise rüya sahibinin iyi olaylar yaşayacağına yorulur. Eğer su pis ise, kişinin kötü olaylar yaşayacağına işarettir. Yine suyun berrak olması, kazanç ve bereket anlamına gelirken pis olması huzursuzluk ve sıkıntı anlamına gelir.

Rüyada birinden su almak ve su vermek

Rüyada birinden su almak, yalana delalettir. Rüyada birine su vermek, hayırlı bir haber değildir. Bu rüya, kişinin bir sebepten dolayı utanacağına veya küçük düşeceğine işaret eder.

Rüyada suya düşmek

Rüyada suya düşmek de pek hayırlı değildir. Eğer rüya sahibi durağan bir suya düştüğünü görürse bu mahpusluk anlamındadır. Rüya sahibinin derin bir suya düştüğünü görmesi ise, kişinin çok zengin olacağına işaret eder.

Rüyada suya girmek

Rüyada görülen suya girmek, rüya sahibinin aile ve iş hayatında rahat edeceğine ve kısa bir zamanda dünya evine girmek için adım atacağına yorulur. Rüyada görülen suya dalmak, rüya sahibinin çok büyük başarılar kazanacağına ve sevindirici bir haber alacağına yorulur. Ayrıca kişinin mutlu bir ilişkiye başlayacağı yorumlar arasındadır.

Rüyada akan su görmek

Rüyada suyu akar halde görmek, rüyayı gören kişinin bol kısmetlerinin olacağına, rahat bir yaşama sahip olacağına ve manevi olarak huzura ereceğine yorulur. Rüyada akan su görerek buna sevinmek, kişinin sağlıklı olacağına ve mutlu, başarılı bir iş hayatına sahip olacağına yorulur.

Rüyada evin içinde su görmek

Rüyada evin içinde su olduğunu görülmesi, rüyayı gören kişinin yeni bir eve sahip olacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin hane içerisindeki rızkının artacağı da yorumlar arasındadır. Rüyada evi su içinde görmek, rüya sahibinin mal mülk elde ederek zenginliğe erişmeye ve evde bereketin artacağına delalet eder. Rüyada kendi evinde su olduğunu görülmesi, rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına işaret eder. Rüyada başkasının evinde su görmek ise, borcu olan rüya sahiplerinin borçlarını rahatça ödeyeceklerine tabir eder.

Rüyada su içmek nasıl yorumlanır?

Rüyada su içmek, rüya sahibinin hayırlı şeylerle karşılaşacağına işaret eder. Rüyasında kendini su içerken görmek ise, rüya sahibinin ailesinden yana çok şanslı olduğuna, onlar tarafından değer gördüğüne ve sevileceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada su içmek, rüya sahibinin sağlıklı ve bereketli bir hayat geçireceğine işaret eder.