Kulvar Haber

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek
49 views
15 Nisan 2019 - 19:17

Rüyada yılan görmenin birçok anlamı olsa da ilk anlamı düşmanı işaret etmektedir. Gerçek hayatta da korkulan bir hayvan olması rüyada da benzer hisler yaşatabiliyor. Bu rüyayı gördüyseniz gerçek hayatta size düşmanlık yapan birini temsil ettiği varsayılır. Rüyada yılan görmek, karşılaştığınız sıkıntılara karşı sabrettiğiniz takdir de rahata kavuşacağınızı da söyler. Eğer uyandığınızda herhangi bir sıkıntı hissetmediyseniz, tedirginliklerinizi unutabilirsiniz. Diğer yandan rüyada görülen yılanın farklı tabirleri bulunmaktadır.

Siyah Yılan Görmek

Rüyayı bu şekilde gören kişiler için girdiği işte veya okulda başarıyla yükseleceği anlamına gelir. Çevresi arasında sevilen sayılan bir insan olmanın ilk işaretini gösterir. Rüyada siyah yılan görmek, rengi nedeniyle başkasının yapamadığı işleri yaparak, zorlukların arasından başarıyla sıyrılmasını temsil eder.

Siyah Yılan Görmek

Siyah Yılan Görmek

Bu rüya farklı bir yoruma göre hırslı olan kişinin gizli bir düşman olduğunu da anlatabilir. Bu düşmanın kendisinden üstün olan kişiye karşı kin besleyeceğini ve kötü planlar yapacağını söyler. Eğer bu siyah yılanın sizi soktuğunu gördüyseniz, maddi ve manevi sıkıntılara girebileceğiniz şeklinde yorumlanabilir.

Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, tüm sıkıntıları bertaraf edeceğinizi gösterir. Geçtiğiniz zor yolları başarıyla atlatarak, ailenizi ve sevdiklerinizi gururlandıracağınız anlamına gelkir. Sıkıntıların kısa bir sürede geçerek elinizin bollaşacağı ve maddi, manevi rahatlayacağınıza yorulur. Yılanı öldürmeye çalıştığınızı gördüyseniz, hayal ettiğiniz şeylere zorluk çekmeden ulaşacağınızı gösterir. Silahla öldürdüyseniz, kimseye muhtaç olmayacağınızı ve kısmetinizin açılacağına delalet eder. Yılanı suda ve kendi evinizde öldürmek, huzurun bozulacağını ve birtakım sorunlarla karşılaşacağınızı anlatır.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Rüyada yatakta yılan görmek, iki sevinçli haber alacağınız anlamına gelir. Uzun süren mücadeleden başarıyla çıkacağınızı ve rahat nefes edeceğinize işaret eder. Bir nevi farkına varmak olarak da yorumlanabilir. Çevrenizdeki sorunları görerek, müdahale edebileceğinizi anlatır. Eğer rüyada yılanın rahat yatakta yattığını gördüyseniz, sorun olmayacağını düşündüğünüz bir iş sıkıntı çıkarabilir. Yatakta yatan yılan uyuyorsa, düşmanın yakınınızda bulunduğu fakat artık size zarar veremeyeceğini anlatır.

Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, olumsuzluklara yorulur. Sinsi, tehlikeli ve hilelere başvuran kötü insanlarla karşılaşacağınızı işaret eder.  Size doğrudan zararı bulunmasa bile yanınızda olması şanssızlığa yol açacaktır. Bu yılanı öldürürdüyseniz, bu kötü insandan kurtulabileceğiniz tabir edilir.

Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, düşman olan kişinin sizi etkilemeyeceğini fakat zihinsel olarak rahatsız edeceğine işaret eder. Küçük korkulara da yorulabilir.