Kulvar Haber Medya

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?
36 views
04 Ekim 2019 - 9:14

Rüyada yumurta görmek, rüyanın durumuna göre en fazla farklı şekillerde yorumlanan rüyalar arasında bulunmaktadır. Bu nedenle ortada bir rüya kabul edilen yumurta görmenin tüm detayları, aşağıda yer almaktadır.

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?

Genel bir ifadeyle zenginlik, evlilik ve mutluluk gibi olumlu durumlara işaret etse de, görülen bazı rüyalarda ise rüya sahibinin veya çevresinin, bir takım sıkıntılar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada yumurta görmenin ünlü rüya yorumcularına göre yorumlanması, görülen rüyanın durumu da değerlendirilerek aşağıdaki şekilde yapılmaktadır.

Rüyada yumurta pişirmek ve yemek

Rüyasında özellikle taze olduğunu hissettiği yumurtalardan kırarak omlet şeklinde pişirdikten sonra yediğini görmek, sevinç ve ferahlığa işaret olarak kabul edilir. Ancak kuş yumurtasını pişirip yemek ise, tembel ve fakir bir evlada işaret olarak yorumlanır. Ayrıca kuş yumurtasını pişirip yemek, bazı ünlü rüya yorumcuları tarafından, kişinin evladından göreceği sıkıntıya işaret olarak yorumlanır.

Rüyada yumurta aldığını görmek nasıl yorumlanır?

Genellikle rüya sahibinin paraya kavuşacağı ya da mal sahibi olacağı yorumları, bu rüya için en fazla yapılan yorumlardır. Kişinin işinde ya da evinde bolluk ve bereketin olacağı, işini kaybeden kişinin kaybettiği işe ya da daha iyi bir işe döneceği, uzun zamandır bilinçaltında bulunan bir projeyi tam olarak hayata koyacağı gibi farklı birçok yorum, rüyada yumurta almak için yapılan yorumlar arasındadır.

Rüyada yumurta toplamak nasıl yorumlanır?

Kişinin rüyasında kafesten ya da araziden yumurta topladığını görmesi, rüya sahibinin mal kazanacağına işaret sayılır. Rüya sahibinin çok fazla yumurta toplaması ve bu yumurtaları sayması kazanacağı malın ya da paranın büyüklüğüne işaret eder.

Rüyada tavuğun yumurtladığını görmek

Evli olan kişiler için bir hamilelik haberi şeklinde yorumlandığı gibi, çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan kişiler için de yine bu müjdeli haberi alacakları şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

Rüyasında yumurta soyduğunu görmek

kişinin ya da aile bireylerinden herhangi birisinin, helal kazanca veya hayırlı bir eşe kavuşacağı şeklinde yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyada yorumcular yumurtanın sarısını altın, beyazını ise gümüş olarak tanımlarlar. Ayrıca yumurtanın soyulduğunu görmek, sağlıklı bir evlada da işaret etmektedir.

Rüyada yumurta kırıldığını görmek

Kişinin rüyasında yumurta kırıldığını görmesi, rüyada yumurta görmek hakkında yapılan yorumlar arasındaki en olumsuz durumdur. Böyle bir rüya gören kişinin çocuklarından ya da yeğenlerinden birisinin ağır bir hastalığa yakalanacağı ya da vefat edeceği, en fazla yapılan yorumlar arasındadır.

Rüya sahibinin giriştiği bir işte başarısız olacağı da, bu rüya için yapılan yorumlardan biridir. Bir sepetin içerisinde birden fazla yumurta olması ve bu yumurtalardan sadece birinin ya da birkaç tanesinin kırılması, kişinin hayatında bir takım aksaklıkların meydana geleceğine işaret kabul edilir.

Rüyada yumurta çalmak ne anlama gelir?

Kişinin rüyasında kendisine yumurta çalarken görmesi, çıktığı bir yolda başarısızlık elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bu yorum iş hayatı için yapılacağı gibi, evlenmek isteyen ya da farklı bir yola girişen kişi için de aynı şekilde olumsuz kabul edilen rüyalar arasındadır.

Yumurta beyazı görmek nasıl yorumlanır?

Yumurta beyazının görülmesi, rüya sahibinin işyerinde daha yüksek bir mertebeye geleceği ya da zam alacağı anlamına gelir. Yumurta beyazının görülmesi gümüş madenine işaret ettiği için, bu yükselme küçük çaplı bir yükselme şeklinde olacaktır.

Rüyada yumurta aradığını görmek ne anlama gelir?

Kişinin normal hayatında beklediği önemli bir şeyin, olumlu şekilde sonuçlanacağı şeklinde yorumlar yapılır. İyi bir haber almak ve huzurlu bir aile yaşantısı da, rüyada yumurta aramak için yapılan yorumlar arasındadır.

Yumurtadan civciv çıktığını görmek ne anlama gelir?

Siyah renk dışında farklı herhangi bir renkte civciv çıktığını görmek, o rüyanın hayırlı olduğu anlamına gelir. Özellikle beyaz ve yeşil renkli civciv, rüyanın sahibi için daha hayırlı şeylere işaret etmektedir. Siyah civcivin çıktığının görülmesi ise, rüya sahibinin önemli bir beklentisinin boşa çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yumurta doğurmak

Erkek ya da kadının rüyasında yumurta doğurduğunu görmesi, hayırlı evlada, hayırlı bir eşe ya da helal mala işaret kabul edilir.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright 2017 Kulvar Medya Haber Ajansı