Kulvar Haber

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?
39 views
07 Mayıs 2019 - 18:40

Rüyada yumurta görmek, genel ifadeyle rüya sahibinin hayırlı işlerinin olacağına yorulur. Rüya sahibinin şu anki durumundan bir üst kademeye yükseleceğine, mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, ve bazen de evliliğe delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda bir yerden yüksek miktarda paraya sahip olacağına işaret eder.

Evli kişilerin rüyasında yumurta görmesi

Evli kişilerin rüyasında yumurta görmesi, çocuk sahibi olacağı anlamına gelir. Aslında, rüya tabircileri, düşte yumurta görmeyi yumurtanın görülme şekline göre farklı yorumlar.

Rüyada yumurta yemek

Rüyada yumurta yemek
Rüyada yumurta yemek

Rüyada yumurta yemek, rüya sahibinin iş hayatında iyi yerlere geleceğine delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi, rüyada yumurtayı pişirip yiyorsa yaptığı işlerde başarılı olacağına yorumlanır. Ayrıca, yeni iş deneyimleri de kazanılabilir. Düşte kişinin çiğ yumurta yemesi, haram mala delalet eder.

Rüyada yumurta pişirmek

Rüyada yumurta pişirmek, hedeflediğiniz işte başarılı olacağınız anlamına gelir. Eğer rüyanızda bir başkasının yumurta pişirdiğini görüyorsanız, pişiren kişinin sizin üstünüz olduğu, işinde başarılı olacağını ve bu başarıdan sizin de yararlanacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada yumurta kırılması

Rüyada yumurta kırılması, genellikle hayra yorulmaz. Eğer rüyasında yumurta kırıldığını gören kişi evli ve çocuklu ise, çocuğunun vefat edeceği şeklinde yorulur. Eğer rüya sahibi bakire ise, bekaretini kaybedeceği anlamına gelir. Ayrıca, düşte yumurta kırılması rüya sahibinin varlığını kaybedeceğine ve iş hayatında düşüş yaşamasına delalet eder. Eğer yumurta çatlamış ise, yapılan bir hataya işaret eder.

Rüyamızda yumurta aramak

Rüyamızda yumurta aramak, rüya sahibinin mutluluk ve huzur aradığına, en kısa zamanda da aradığı mutluluğu bulacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin çocuğu olmuyorsa yakında çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibi işsiz ise, yakın zamanda hayırlı bir iş bulacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada yumurtanın akını görmek

Rüyada yumurtanın akını görmek, sahip olunan bir birikimin bir gereksinim için harcanacağı anlamına gelir. Düşte yumurta akı görmek hakkında bir diğer yorum da, rüya sahibinin evdeki imkanlarının kötüye gideceği bu yüzden birikim yapılması gerektiği anlamındadır. Ayrıca, rüyayı gören kişinin rahatlıktan sıkıntı bir duruma düşeceğine, eski zamanlardaki rahatlığının biteceğine delalet eder.

Rüyada yumurtanın sarısını görmek

Rüyada yumurtanın sarısını görmek
Rüyada yumurtanın sarısını görmek

Rüyada yumurtanın sarısını görmek, rüya tabircileri tarafından iyiye yorumlanır. Eğer rüya sahibi evli ise, evladının parlak bir geleceği olacağına ve ileride iyi bir kazancının olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise, hayırlı bir evlilik yapacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi işsiz ise, bu kişinin yüksek kazanç elde edebileceği bir işe gireceği şeklinde yorumlanır.

Yumurta sarısının yere döküldüğünü görmek ise, rüya sahibinin yakın zamanda ele geçen bir fırsatı kaybettiğine delalet eder.