Kulvar Haber

Sanatçılardan İmamoğlu’na tebrik mesajları yağdı

Sanatçılardan İmamoğlu’na tebrik mesajları yağdı
17 views
18 Nisan 2019 - 15:26

Maltepe‘de sayım işlemlerinin bitmesinin ardından mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu’na tebrik mesajları yağdı.

Cem Yılmaz: “Kolay gelsin başkanım”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatayı almasının ardından birçok sanatçı da sosyal medyadaki hesabından İmamoğlu’na tebrik mesajı gönderdi. Cem Yılmaz, “Kolay gelsin başkanım” derken, Gökhan Özoğuz, “Sanki geceye güneş doğmuş gibi” yorumunu yaptı. İşte o mesajlar…

SANATÇILARDAN İMAMOĞLU’NA TEBRİK MESAJLARI YAĞDI

CEM YILMAZ: “’ABİ BİZİM RUHSAT İŞİ NE OLDU?’ DERDİNDE BİRİ DEĞİLİM”

Ünlülerden İmamoğlu’na tebrik mesajları yağdı.Usta komedyen Cem Yılmaz, dün mazbatasını alıp göreve başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etti. Yılmaz, İmamoğlu’na Twitter’dan gönderdiği çarpıcı mesajında, “Sayın Ekrem İmamoğlu başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum, Allah’a şükür belediyeden, ‘Abi bir konser, abi bizim bir tarla işi vardı, abi bizim ruhsat işi ne oldu, gibi derdi olan biri değilim. Hiç olmadım… Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım” ifadesini kullandı.

GÖKHAN ÖZOĞUZ: “GECEYE GÜNEŞ DOĞMUŞ GİBİ”

Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz da, Başkan İmamoğlu’yla ilgili bir paylaşım yaptı. Önce “Geliomuuuoooo” paylaşımı yapan Özoğuz, sonrasında sosyal medyadan şu mesajı verdi:

“Yahu halk sanki 20 senelik uykudan uyanmış gibi. Sanki 20 senedir söyleyemediğini söylüyor gibi aynı anda boşalttı bugün içini. Şimdiye kadar hiç böyle bir şey görmemiştik. Sanki geceye güneş doğmuş gibi. Uyku kayıp gibi.”

ŞEVVAL SAM: “EKREM BAŞKANI ÇOK SEVİYOR VE ONA İNANIYORUZ”

Ünlü sanatçı Şevval Sam da, “Ekrem Başkanı zor bir dönem bekliyor gerçekten. Ama onu çok seviyor ve ona inanıyoruz. Kendisinin yanında ve ona destek olmaya hazırız” diye yazdı.

GENCO ERKAL: “HOŞGELDİN SEVGİLİ BAŞKAN, BAHARI GETİRDİN”

İmamoğlu’na tebrik mesajları yağdı

İmamoğlu’na tebrik mesajları yağdı

Tiyatro sanatçısı Genco Erkal ise, sosyal medya hesabından “Hoş geldin sevgili Başkan #herseycokguzelolacak Umudumuzu yeşerttin #Ekramİmamoğlubaskan Baharı getirdin. Başarılar diliyorum” ifadesini paylaştı.

BÜLENT EMRAH PARLAK: “BAŞKANLIĞININ 17. GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Oyuncu Bülent Emrah Parlak da, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun başkanlığının 17. Günü kutlu olsun” mesajını verdi.