Kulvar Haber

Sevimli Evcil Hayvanlar Filmi Konusu ve Fragmanı İzle

Sevimli Evcil Hayvanlar Filmi Konusu ve Fragmanı İzle
17 views
13 Eylül 2019 - 19:11

Sevimli Evcil Hayvanlar filmi orijinal ismi Funny Pets olarak duyurulmuştu. Fakat sonrasında uluslararası mecralarda Funny Pets 2 olarak anılmaya başlandı. Türkçe ismi ise halen daha aynı şekilde anılmaya devam ediliyor. Filmin Amerika Birleşik Devletleri tarafından üretilen bir animasyon olduğunu söylemeden geçmeyelim. Yönetmen koltuğunda oturan Alex Sebastian bu yapımla dikkat çekmeyi planlıyor. Ayrıca senarist olarak karşımıza çıkan B.C. Furtney şimdiden animasyon severleri heyecanlandırmayı başardı. Sevimli Evcil Hayvanlar filminin vizyon tarihi ilk olarak 9 Ağustos ve sonrasında da belirsiz olarak değiştirilmişti. Son olarak 13 Eylül 2019 şeklinde netleştirildi.

Sevimli Evcil Hayvanlar Filmi Konusu

Sevimli Evcil Hayvanlar filminde gördüğümüz konu hayvanların yaşamına dair pek çok önemli detayı bizlere sunacak. Burada daha önceden de benzer şeylerden bahseden pek çok projeden söz edilmişti. Örneğin okula ya da işe gittiğinizde evcil hayvanların evde neler yaptığını hiç düşündünüz mü? Tam bu sorunun cevabını verebilecek bir yapımla karşı karşıyayız. Maceranın baş kahramanları ise Frank, Mandy ve Jerry.

Jerry son derece tatlı ve uysal bir köpek olarak karşımıza çıkıyor. Evcil hayvan denilince ilk akla gelen yaramazlardan birisinin köpek olduğunu unutmamak gerek. Mandy ise gördüğünüz en şımarık kedi olabilir. Kedilerin evde kendi kendilerine yaptığı hareketleri tahmin etmek zor değil. İşte tam bu aşamada da rehber niteliğinde görüntülere rastlayacağız. Frank ise bir papağan olarak insanlarla iletişimi kuvvetli hayvanların başında geliyor. Bu üçlü evde yalnız kaldıkları bir gün çılgınca şeyler yapmaya başlayacaklardır. Çünkü zaten amaçları aşağı yukarı bu alanda liderin kim olduğunu bulmaktan geçiyor. Evcil hayvanların en komiğinin kim olduğu ya da en şımarık evcil hayvanın hangisi olduğuna karar vermek için minimal bir yarışma düzenlemekten geri kalmazlar.

Evde kimsenin olmadığı zamanlar evcil hayvanların hayatına ışık tutarak bize farklı bir pencereden bakma özgürlüğü sunacak olan Sevimli Evcil Hayvanlar animasyon filmine 13 Eylül itibariyle gidebileceğiz. Carrie Drovdilic isminin yurtdışında seslendirmen olarak fazlasıyla yankılandığını ve filmin şimdiden merakla beklendiğini söylemek zorundayız. Türkiye’de de hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı bir deneyime dönüşecek gibi duruyor.

Sevimli Evcil Hayvanlar Fragmanı İzle

Aşağıdaki videodan, Sevimli Evcil Hayvanlar filminin Fragmanı izleyebilirsiniz.