Kulvar Haber

Sınır vizyon tarihi, konusu ve Sınır türkçe dublaj fragman

Sınır vizyon tarihi, konusu ve Sınır türkçe dublaj fragman
22 views
18 Mayıs 2019 - 4:47

Sınır vizyon tarihi, konusu ve Sınır türkçe dublaj fragman…Border filmi için romantik ve dram türlerini kapsayan bir yapım olduğunu söylemek gerekiyor. Ancak fantastik türünü de kapsaması daha geniş bir kitleye hitap etmesini sağlayacaktır.

Sınır vizyon tarihi

Türkiye için Sınır ismiyle vizyonda olacak filmin tarihi ise belirlendi. Buna göre 24 Mayıs 2019 itibariyle gösterime sunulacak. Filmin Danimarka ve İsveç yapımı olmasından ötürü Grans ismiyle de Baltık ülkelerinde gösterime sunulduğunu görebiliyoruz.

Sınır konusu

Sınır filminin konu itibariyle altıncı hisleriyle öne çıkan Tina isimli karaktere yöneldiği aşikâr. Film boyunca Tina ve Tina’nın hayatına dair farklı ayrıntılar izleyeceğiz. Gümrük memuru olan güzel ve genç kadının son derece stabil bir hayatı vardır. Aslında iş hayatı en yolunda giden unsurdur. Çünkü gümrük personellerinin gözünde bir numaradır. Altıncı hissiyle bütünleştirdiği işi sayesinde tüm kaçakçıların yakalanmasında aktif bir rol oynamaya başlar.

Tina için ne yazık ki sosyal hayat bu kadar başarılı gitmez. Hatta sosyal hayatında memnun olduğu hiçbir ayrıntı yoktur. Ancak bir gün beklenmedik bir şey olur. Tina’nın karşısına çıkan Vore isimli karakterin hızlı bir biçimde karşı tarafı etkileyerek kadının kalbini çaldığını söyleyebiliriz. Bu durum ilk başlarda ürkütücü ve alışılmamış gibi dursa da Tina’nın da bundan hoşnut olduğu aşikâr.

Hesaba katmadığı şey ise altıncı hislerinin bu kez işe yaramayacak olmasıdır. Çünkü Vore ile yaşadıklarının sonunu kestiremez ve filmin hem romantik hem de dram yönünün baskın geldiği bir hikâye başlar. Çift olarak izlenebilecek güncel filmlerden birisi olduğunu söylemeden geçmeyelim. Sınır filminin gösterime girmesine haftalar kala yayınlanan fragmanlarla beklentiyi arttırdığı şüphesiz bir gerçek.

Sınır filmi oyuncuları

Sınır filminde başrol olarak gördüğümüz isimlerin ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz. Hem dizi hem de filmler aracılığıyla aşina olduğumuz bir oyuncu kadrosuna sahip. Aralarında Viktor Akerblom, Eva Melander, Jörgen Thorsson, Eero Milonoff, Andreas Kundler ve Ann Petren gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosu için geniş bir ekip çalışmış. Isabella Eklöf, John Ajvide Lindqvist ve aynı zamanda filmin yönetmeni olan Ali Abbasi isimlerini görüyoruz. Border filminin ilk haftadan ilgi odağı olarak özellikle çiftleri sinema salonlarına doldurması bekleniyor.

Sınır türkçe dublaj fragman

https://www.youtube.com/watch?v=ln2qv5S0ZaI