Kulvar Haber

Şişli Etfal Hastanesi telefon, iletişim ve randevu bilgileri

Şişli Etfal Hastanesi telefon, iletişim ve randevu bilgileri
163 views
23 Temmuz 2019 - 12:23

Şişli Etfal Hastanesi randevu alma sistemi ile daha öncesinden randevu alarak, sıra beklemeden hastanedeki işlerinizi kısa sürede hallederek zamandan tasarruf edebilir ve hastanede sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Şişli Etfal randevu alma hakkındaki detaylara, yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Şişli Etfal Hastanesi randevu alma

Şişli Etfal randevu almak için kullanabileceğiniz, iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birincisi internet sitesi üzerinden online randevu alma ve diğeri ise telefon ile randevu almaktır.

Şişli Etfal Hastanesi Randevu Alma

Şişli Etfal Hastanesi online randevu sistemi

Hastanenin internet sitesi üzerinden, internet sitelerine girebildiğiniz tüm cihazlardan giriş yaparak, kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Akıllı cep telefonları ve tabletlerinizle dahi kolay bir şekilde randevu alabileceğiniz bu sistem, bazı zamanlar randevu verememektedir.

Şişli Etfal Online Randevu Sistemi için; www.sislietfal.gov.tr/randevu.html

İnternet adresini kullanabilirsiniz. Bu adreste yer alan sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz durumunda, hastane için randevu alabilirsiniz.

Şişli Etfal telefonla randevu alma

Hastaneden dilediğiniz zaman kolayca randevu alabileceğiniz bir diğer ve en sık kullanılan yöntem ise, telefonla randevu alma sistemidir. Bunun için tek yapmanız gereken hastanenin Alo Randevu hattını arayarak, randevu almak istediğiniz bölümle ilgili adımları takip etmektir.

Poliklinik çalışma saatleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 09:00 ile 16:00 arasındadır.

Şişli Etfal Telefonla Randevu için Alo Randevu Numarası: 182 ya da 444 0 328

Şişli Etfal Telefon ve Adresi

Telefon Numarası: 0212 375 50 00

Faks Numarası: 0212 224 07 72

E-Posta Adresi: info@sislietfal.gov.tr

Adres: Halaskargazi Caddesi – Etfal Sokak – 34371 Şişli/İstanbul

Şişli Etfal tahlil sonuçları

Şişli Etfal Hastanesi tahlil sonuçları ulaşmak için, hastanenin sağlık bakanlığı sayfasından, Hasta portal üzerinden kimlik bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra basit ara yüzü sayesinde ilgili bölümden, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şişli Etfal Tahlil Sonuçları için kullanacağınız adres; https://sislietfaleah.istanbulsaglik.gov.tr/hastaportal/#/?p=results

Bu linke tıkladığınızda, karşınıza direk olarak hasta portal giriş sayfası gelmektedir. Giriş kısmında bakanlık portalınca istenilen bilgileri girerek, tahlil sonuçları takibini yapabilirsiniz.

Kulvar – Burada Doğru Haber Var!