Kulvar Haber

Şişman Harekat Timi konusu, vizyon tarihi ve dublajlı teaser

Şişman Harekat Timi konusu, vizyon tarihi ve dublajlı teaser
66 views
01 Mayıs 2019 - 0:03

Şişman Harekat Timi konusu, vizyon tarihi ve dublajlı teaser. Fat Buddies ismiyle Çin tarafından üretilen filmin Türkiye’de Şişman Harekât Timi olarak vizyona gireceği doğrulandı. Fakat filmin vizyon tarihi üçüncü kez değişerek yenilendi. İlk olarak 22 Mart olan tarihin sonrasında 29 Mart olarak güncellendiğini görmüştük. Aksiyon ve komediyi birbiriyle harmanlayan Şişman Harekât Timi filminin yeni vizyon tarihi ise 3 Mayıs 2019 oldu. Şimdilik bu tarihte sinemalarda gösterime girmesi için geri sayımın başladığını söyleyebiliriz.

Şişman Harekât Timi konusu

Şişman Harekât Timi filmi hayallerin peşinden koşulması gerektiğini anlatan bir mesaj içerdiğini söylemeden geçemeyeceğiz. Keza filmlerde sürekli olarak fit ve bakımlı bir vücuda sahip ajanlar görüyoruz. Bu kez ajanlarımız obezite hastası olmasına karşın hayalinden vazgeçmeyen iki kafadar olacak. Aslında monoton hayatının içerisinde kaybolmuş olan güvenlik görevlisinin tüm hayatının değişmesine ajan J sebep olacaktır.

Bir görev sırasında yaşadığı talihsiz kazayla beraber rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye başlar. Ajan J tedavisi sırasında aldığı ilaçlar sebebiyle kısa sürede obezite ile boğuşmaya başlar. Bu sırada da tüm hayatı boyunca ajan olmak isteyen şişman bir güvenlik görevlisiyle arkadaş olur. Kısa sürede etkisi altına aldığı güvenlik görevlisini işinden istifa etmeye ikna eder. Sonucunda ise Japon mafyasına savaş açmaya hazırlanan iki obezite hastası ajanla filmin macera kısmı başlar.

Maceranın bitmediği bir film olmasının dışında ciddi bir komedi tufanına da sahne olacağı kesin. Şişman Harekat Timi ana kahramanı Ajan J gibi görünse de hayallerinin peşinden koşan güvenlik görevlisinin çok daha ön planda olacağına emin olabilirsiniz. İkilinin başına gelenler ve olaylara karşı gösterdikleri hassasiyet izlemeye değer.

Şişman Harekat Timi oyuncuları

Şişman Harekat Timi filmi sürekli ertelenen vizyon tarihine rağmen kısa süre içerisinde sinemalarda olacağı netleşti. Yönetmen koltuğunda oturan Bei-Er Bao aynı zamanda filmin hem senaristi hem de yapımcısı konumunda. Üstelik kendisini başroller arasında da görmek mümkün olacak. Kendisine başrol olarak eşlik eden ekipte ise Uzakdoğu filmlerinden aşina olduğumuz yüzler var. Zhang Wen, Jia Song, Guo Jingfei, Yasuaki Kurata gözden kaçmayan yıldızlar olarak Şişman Harekât Timi filminde performanslarını sergileyecekler.