Kulvar Haber

Survivor Nisa ile Sercan arasında ne var? Sercan Yıldırım ile Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor?

Survivor Nisa ile Sercan arasında ne var? Sercan Yıldırım ile Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor?
95 views
17 Nisan 2020 - 15:13

Survivor 2020 mücadelesine damga vuran ikili şüphesiz Sercan ve Nisa oldu. Sercan Yıldırım ve Nisa Bölükbaşı hakkında yayılan aşk dedikoduları giderek doğrulanmaya başladı. Programın yapımcısı Acun Ilıcaı’da ikili arasındaki aşk dedikodularını doğruladı.

Peki, Sercan ve Nisa arasında ne var? İkili arasında neler yaşanıyor? Sercan ve Nisa sevgili mi oldu? Tüm detaylar…

Survivor’ın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümünde açık arttırma oyunu oynandı. Ünlüler takımında yer alan Sercan Yıldırım ve takımı kazanan oldukları için daha çok para aldılar. Gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı ise o hafta hiç ödül alamamış olmanın buhranı içerisindeydi.

Sercan Yıldırım’dan Nisa’ya büyük jest

Ödül sırasında yemek sunumları yapılırken parası az olduğu için yemek alamayan Nisa’ya, Sercan’dan büyük jest geldi.
Parası olmayan Nisa, arkası dönük ağlarken, çok istediği bir tatlı sunuluyordu. Nisa bir anda açık arttırmaya dahil oldu ama başka bir şey yiyemeyeceği için mutsuzdu.

Sercan tatlıyı kendisi istemesine rağmen, açık arttırmaya girmedi. Diğer takım arkadaşlarını da telkin ederek, girmemelerini istedi.

Sercan ve Nisa survivor….“Nisa’ya kıyamıyorum”

Son dakika haberler: Survivor'da Sercan Yıldırım, Nisa'ya açıldı ...


Sercan kazanmış olmasına rağmen, Nisa’nın tatlıyı yemesi için kendini siper etti. Nisa’ya yaptığı jest ‘aşk mı var’ sorusunu akıllara getirdi. Sercan Yıldırım’ın “Nisa’ya kıyamıyorum” sözleri günlerce konuşuldu.

Sercan’ın Nisa’ya bakışları da oyunlar sırasında dikkat çekti. Gönüllüler uzun zamandır kaybettikleri oyunlar nedeniyle bitik bir haldeyken, Sercan her defasında Survivor parkurlarından sonra Nisa’nın yanına gidip saçlarına dokunuyor, onu teselli ediyordu.

Sercan ve Nisa arasında ne var?

Sercan ve Nisa arasında yoğunlaşmaya başlayan aşk dedikoduları bizzat adresinden onaylandı. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde verdiği röportaj ile akıllardaki sorulara cevap verdi.

Ünlü futbolcu Sercan Yıldırım’ın fiziken başarılı bir oyuncu olduğunu ve survivorın çok iyi gittiğini çok kez söyledi Ilıcalı. Yanı sıra Nisa’nın da Sercanların takımına karşı oldukça sağlam bir rakip olduğunu da belirtti.
Ancak konu duygulara gelince işler karışıyor. Sercan’ın Nisa’ya yoğun bir ilgisi olduğunun hepimiz farkındayız, diyen Ilıcalı henüz Nisa’dan gelen bir duygu akışının olmadığını da belirtmişti.

Nisa Sercan aşkı… Nisa’dan karşılık geldi

Nisa konuya sessiz ve kayıtsız kalmasına rağmen söylentilerin ardı arkası kesilmedi. İzleyenler ve sevenleri de onları çok yakıştırdı.
Verilen son fragmanda ise Nisa ve Sercan’ın kuytu köşelerde konuştuğu ekrana verildi. Sercan Yıldırım Nisa’ya oyundan sonra sessizce seslendi ve yanına çağırdı.

İkili ilk kez yan yana geldiler ve birbirlerine açılma cesareti gösterdiler. Nisa’nın ada dışındaki hayatında da sevgilisi olduğu iddiaları devam ediyor. Ancak Nisa Sercan’a da uzak davranmıyor. Onun kendisinden hoşlanıyor olması Nisa’yı da etkilemeye başladı gibi görünüyor.