Kulvar Haber

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri
145 views
16 Eylül 2019 - 10:00

24 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğan insanların burcu olan terazinin yönetici gezegenleri Venüs’tür. Şanslı sayıları 6 rakamı olan terazi burçlarının şanslı günleri ise cuma günüdür. Terazi Burcunun karşıt burcu Koç burcu olup, rengi ise pastelize renklerdir. Kararsızlıkları Terazi burcu erkeğinin özellikleri arasında en dikkat çekeni olup, diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu erkeği özellikleri arasında kararsız yapıları, öne çıkanlar arasındadır. Bu yapıları nedeniyle bazen ileri gidemeyen bir kişiliğe bürünmeleri, onların genel yaşantısı için önemli bir eksiklik olarak görülür. Kendi dünyalarında büyülü bir hava yaratmaya çalışsalar da, yaptıkları işlerde bunu tam olarak başarma imkanı bulamazlar.

Sevecen ve diğer insanlarla uyumlu bir yapıya sahip olan terazi erkekleri, aslında içlerinde büyük bir gücü de barındırmaktadır. Girdiği ortamlara çabuk alışmaları ile dikkat çeken teraziler, insanlarla iyi ilişkiler kurma yeteneğine sahiptirler. Güler yüzlü yapıları girdikleri ortamda kısa sürede insanların sevgi ve saygısını kazanmalarına neden olmaktadır. Doğruluk ve insanlara karşı dürüst yaklaşım, onların vazgeçilmez özellikleri arasındadır. Aşırı dürüst olan tipleri kötü niyetli insanlar karşısında genellikle kayıplara neden olsa da, kayıpları ne olursa olsun dürüstlük ilkesinden vazgeçmeden hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Çevresinden fikir almayı fazla önemsemezler.

Herhangi bir konuda kendilerine fikir veren kişileri sonuna kadar dinleyerek, en sonunda teşekkür edip böyle bir konuşmaya son verebilirler. Bu nedenle yaptıkları işlerde başkalarının görüşlerine saygı gereği dinlemiş olsalar da, başkasından fikir alma gibi bir alışkanlıklarının olmadığı bilinmektedir. Fiziksel olarak oldukça güçlü bir yapıya sahip olan Terazi Burcu erkekleri, ince vücutlu ve uzun boylu fiziki yapıya sahip olurlar. Bir denge burcu olması sebebiyle, fiziki özellikleri de belirli bir denge üzerindedir.

Yuvarlak yüz hatlarına ve koyu renkli gözlere sahip olmak da, Terazi Burcu erkeğinin özellikleri arasında dikkat çekmektedir.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Sevdiklerine sıkı sıkıya bağlı olan terazi erkekleri, aldatmanın düşüncesinden dahi uzak kimseler olarak bilinmektedir. Aşk konusunda mükemmeli yaşatacak derecede sevdiğine bağlı olan terazi erkekleri, hayatlarında birisi olmadığı zaman yalnız kalma korkusuyla baş başa kalırlar. Terazi Burcu erkekleri için adeta evlilik için yaratılmış kişiler olduğunu söylemek, oldukça mümkündür.

Evlenecekleri ideal kişiyi arayıp emin olana kadar aşk ilişkilerinde güvensiz bir tutum sergilemeleri, onların önemli eksiklikleri arasındadır. Güvendikleri kişilere ise kalplerini düşünmeden teslim ederek, büyük bir aşkın derinliklerine kendilerini bırakabilirler.

Terazi Burcu Erkeği İş Hayatı

Kararsızlıkları onların iş hayatında, bazı sorunlar yaşamalarına neden olabilmektedir. Ancak yapmak istedikleri işlerin üzerine de ısrarla gitmeleri, o işin hızlı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. İş ortamının huzurlu ve nezaket içerisinde bir ortam olması, onlar için önemlidir. Masasında taze çiçeklerin olması, onların konsantrasyonunu artıran ilginç isteklerden bazılarıdır. Çalışma ortamında misafirlerini tıpkı ev ortamında ki gibi ağırlamaktan hoşlanan terazi erkekleri, iş arkadaşları tarafından sevilen ve saygı duyulan kişilikler olarak öne çıkmaktadır.

Terazi Burcu Erkekleri Nelerden Hoşlanır?

Dış görünüşlerine dikkat etmek ve kişisel bakımlarını en iyi şekilde yapmak, onların en fazla hoşuna giden şeylerden birisidir. Bu nedenle onlara alınabilecek en iyi hediyeler kaliteli kıyafetler ve erkek bakım ürünleridir. Ayrıca çalışma ortamında masalarını süsleyecek canlı çiçekler, Terazi Burcu erkeği için alınabilecek anlık hediyeler arasındadır. Gezip eğlenmeyi ve bu amaçlara para harcamayı seven terazi erkekleri, kültürel faaliyetlere de oldukça önem verirler.

Astroloji dünyasından güncel haberler için, Kulvar.com.tr’yi takip etmeye devam edin.