Kulvar Haber

Terazi burcu kadını özellikleri

Terazi burcu kadını özellikleri
106 views
03 Ekim 2019 - 19:08

Terazi burçlarının şanslı günleri Cuma günü olup, şanslı sayıları ise 6 rakamıdır. 24 Eylül ile 23 Ekim arasında doğan kişilerin burcu olan terazi burcu kadını özellikleri hakkında tüm detaylar, yazımızın devamında bulunmaktadır.

Terazi burcu kadını özellikleri

Terazi burcu kadın özellikleri arasında en fazla dikkat çeken özelliği, çok kararsız bir yapıya sahip olmalarıdır. Büyüleyici bir yapıları olan terazi kadınlarının özellikleri arasında dikkat çeken diğer yanları da, hayatta ne yaşamış olurlarsa olsunlar, bulundukları anın ritmine ayak uyduracak yapıda olmalarıdır.

Bir tartışma esnasında sakin bir ses tonuyla konuşan ve bu nezaket ile karşısındaki insanı ikna etme kabiliyetini daha fazla öne çıkaran terazi burcu kadınları, detaycı yapılarıyla da hangi konuda olursa olsun mükemmelliği bekler.

Genellikle çevresindeki insanlarla uyumlu yapıda olan terazi kadınları, birçok konuda bilgi ve birikim sahibidir. Bu nedenle nezaketen sizi dinliyor olsa da, kendi bildiklerini uygulama eğilimleri daha fazla öne çıkacaktır.

Terazi kadınlarının fiziksel özellikleri

Zoydak grubunun en güçlü kişilikleri olarak bilinen terazi burcu kadınlarının yüz yapıları, oldukça güzeldir. Güçlü bir fiziksel yapıya sahip olan teraziler, genellikle uzun boylu ve ince fiziktedir.

Gözleri koyu renkli ve beyaz tenli olmalarıyla bilinen terazi kadınları, saçları ise düz ve kahverengidir. Yüz yapıları yuvarlak olan kadınlar, bir denge burcu olması nedeniyle, vücut yapıları da muhteşem bir dengenin en güzel göstergelerinden biridir.

Terazi burcu kadınları aşk hayatı

Sevdiklerinde mükemmel derecede bağlı olan terazi kadınları, bu bağlılık boşa çıkmadığı sürece sevdiği erkeğe daha çok düşkünlük göstererek, sevgi ve bağlılıklarıyla diğer insanları dahi kendilerine hayran bırakırlar. Aşksız yaşamak onlar için hayatı tamamen boş yaşamak şeklinde algılanacağı için, terazi kadınlarının aşksız biz hayat sürmeleri fazla mümkün değildir. Onlar deyim yerindeyse, aşk ve evlilik için yaratılmış kişilerde diyebiliriz.

Terazi Burcu Kadınları İş Hayatı

Yaratıcı bir kimliğe sahip olmalarının yanında, iş hayatlarında elde ettikleri başarılarıyla fazla övünç duymaları, Terazi burcu kadınları özellikleri arasındadır. Fazla zorlayıcı işlerden pek haz etmeyen yapıları bulunmasına rağmen, aldıkları işleri de hakkıyla yerine getirmek isterler. Kaba ve kendilerini huzursuz edecek iş ortamları, onlara göre değildir.

Terazi burcu kadınları nelerden hoşlanır?

Dış görünüşlerine önem veren kişiler olması nedeniyle, alınacak hediyelerinde bunlara yönelik olması terazi kadınlarına alınacak hediyeler arasında iyi bir seçim olabilir. Ancak kaba hediyeler yerine, daha zarif hediyeler onları mutlu edecektir.

Astroloji ve burçların gizemli dünyasını keşfetmek için, Kulvar Astroloji bölümünü takip etmenizi öneririz.