Kulvar Haber

Trend Abiyeler 2019

Trend Abiyeler 2019
60 views
14 Mayıs 2019 - 13:29

Bu yıl yaz gecelerini ışıl ışıl yapacak trend abiyeler 2019 seçimlerini sizler için derledik.Sıcak yaz aylarının gelmesi ile birlikte organizasyonlar ve davetlerde başladı. Bu özel günlerde kullanmak için artık çok daha fazla abiye çeşidi mevcut. Özellikle farklı tarzların kendine uygun abiyeler bulabileceği çizgide modeller ünlü markaların koleksiyonlarında yerini buldu bile. Mezuniyet balolarında ne tarz bir abiye seçimi yapacağınıza hala karar vermediyseniz mutlaka trend abiyeler 2019 için markaları incelemelisiniz.

Son Trend Uzun Abiyeler 2019

Uzun Abiye Elbiseler
Uzun Abiye Elbiseler

Davetler de şık ve zarif bir görünüm oluşturmak isteyen kadınlar özellikle uzun abiye modellerimi tercih etmeliler. Uzun elbise kullanımları ile hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Vücut hatlarınız ile ön plana çıkıp cazibeli bir görünüm oluşturmak istiyorsanız mutlaka uzun balık elbise modellerini tercih etmelisiniz. Basenleri olan kadınlar balık elbise tercihi yapmaktan korkmasınlar.

Bu tarz elbiselerde hatlarınız çok daha düzgün ve hoş görünecektir. Eğer siz hatlarınızı çok da belli etmek istemiyorsanız A etek formunda abiyeleri tercih ederek romantik bir hava yakalayabilirsiniz.  Abiye markaları bu konuda oldukça geniş bir yelpazeyi sizi sunuyor.

Abiye markaları
Abiye markaları

Abiyelerde Püskül ve Dantel Detayları

Abiyelerde Püskül ve Dantel Detayları
Abiyelerde Püskül ve Dantel Detayları

Bu senenin trendi haline dönüşen püskülü abiyelerde de sık sık görüyoruz. Özellikle  Raisa Venessa kardeşlerin tasarımların da püskül ve dantel ön plana çıkıyor. Daha çok bohem tarzın izlerini taşıyan bu abiyeler oldukça romantik bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Saç aksesuarları kullanarak da bu tarz tasarımları tamamlayarak bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Abiye fiyatları için de Raisa Venessa markasının sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede pe çok farklı tarza hitap edebilecek abiye trendlerini de bulacaksınız.  Marka aynı zamanda fırfırlı elbise modelleri ile de ön plana çıkıyor. Fırfırın verdiği cazibe ile özel davetlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüy detayı da elbiselere oldukça egzotik bir hava katmış. Bu tarz abiyeleri de tercih ederek fark yaratabilirsiniz.

Trend Kısa Abiyeler 2019

Kısa Abiye Modelleri
Kısa Abiye Modelleri

Modern bir görünümden yana olan kadınlar kısa abiye modellerini tercih edebilirler. Çok daha sade ve dinamik genç görünümler için kısa abiyelerde bu sene trend 80’ler. trend abiyeler 2019 arasında bu modelleri sık sık görüyoruz. Küçük elbise modelleri volanlı kollarla ve Retro görünümler ile çok daha hareketli bir hal almış. Bu tarz elbiseleri uzun çizmeler ile kullanarak oldukça Retro bir görünüm elde edebilirsiniz. Siz daha çok cazibenin peşinde iseniz, vücudu tamamen saran küçük askılı elbise modellerini de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Son trend abiyeler
Son trend abiyeler

Transparan Şıklığı

Bu yıl abiyelerde sı sık transparan işlemeleri göreceğiz. Özellikle dekoltelerin üzerinde transparan tüllerden işlenmiş çiçek modelleri elbiselere farklı bir hava kazandırırken seksi görünümü ile de dikkat çekmenizi sağlıyor.  Transparan tüllerde genelde puantiye görünümü de çok sık rastlayacağınız abiye modelleri arasında yer alıyor.

Genelde transparan detayları kıs abiyelerde çok daha fazla yer alıyor. Abiyelerin üst kısımları, daha çok göğüs dekoltesi trasnparan tüllerle kaplanarak ten rengi detayı verilip çok daha seksi bir görünüm oluşturulmuş. Özel davetlerde, partilerde bu tarz elbiseleri tercih ederek gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Transparan Şıklığı
Transparan Şıklığı

Trend Modern Çizgili Abiyeler 2019

Abiyelerde Modern Çizgiler
Abiyelerde Modern Çizgiler

Modern tasarımlar ile stil sahibi bir kadını gözler önüne sermek isteyenler için Trendyol bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Pek çok markanın abiye modellerini Trendyol üzerinden görerek fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Abiye modelleri
Abiye modelleri

Modern abiye modelleri 2019 için genelde asimetrik çizgiler çok sık tercih ediliyor. Tek omuzu açıkta bırakan uzun abiye modelleri özellikle çok dikkat çekici bir görünüme imza atmanıza yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra küçük elbiselerde kullanılan geometrik şekilli tasarımları da abiye seçimleriniz arasına ekleyebilirsiniz.