Kulvar Haber

Trend çanta modelleri

Trend çanta modelleri
231 views
30 Nisan 2019 - 17:34

Şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız trend çanta modellerine bir göz atın. Kıyafetlerin tamamlayıcı parçası olan aksesuarlardan çantalar, özellikle bu sene oldukça farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. 90ların vazgeçilmez parçalarından biri olan bel çantaları bu sezon oldukça moda. Belden bağlamalı bu çantalar oldukça spor bir görüntüye sahip. Omuzdan çapraz bir şekilde gelen modelleri ile de dikkatleri çekiyor. Özellikle Gucci markasının elips şeklinde küçük çantası bu sene şık bir görünüme bel çantası ile ulaşmak isteyen kadınların dikkatini çekmiş durumda.

Gucci Markası

Gucci Markası

Trend çanta modelleri arasından ayrıca Zara’nın belden bağlamalı çanta modelleri de oldukça ilgi gördü. Spor tarzınıza b çanta modelleri il farklı bir hava katabilir, cool bir görünüş oluşturabilirsiniz.

kolye çantalar

kolye çantalar

Bu senenin en çok dikkat çeken bir diğer çanta modeli ise kolye çantalar. Farklı bir tarza sahip kadınlar bu çantalar ile tarzlarını tamamlayabilirler.

Transparan Trend Çanta Modelleri

Transparan Trend Çanta Modelleri

Transparan Trend Çanta Modelleri

Bir akım haline gelen özellikle fenomenlerin çok fazla tercih ettiği transparan çanta modellerini günlük hayatımızda sokaklarda da sık sık görür olduk. Bu farklı tarza sahip çanta modelini markalarda oldukça tutmuş durumda. Sally la Pointe,  Mary Katrantzou gibi büyük markalar bu yıl koleksiyonlarında sık sık bu çanta modellerine yer verdiler. Trend çanta modelleri arasında kısa sürede yerini alan transparan çantaları her tarzda giyime sahip olan kadın rahatlıkla tercih edebilir.

Top Şeklinde Küre Çanta Modelleri

Top Şeklinde Küre Çanta Modelleri

Top Şeklinde Küre Çanta Modelleri

Bu yıl çanta trendleri arasında alışkın olduğumuz çanta formlarının dışına çıkıyoruz. Küre çanta formları farklı görüntüsü ile raflarda yerini çoktan buldu. Oldukça beğenilen bu küçük çantaları özellikle şık davetlerde, düğünlerde abiye kıyafetlerle birlikte kullanarak tarzınıza ışıltı katabilirsiniz. Bu çantaların tek kötü yanı şekillerinden dolayı içerisine pek çok şeyin sığmaması. Bu yüzden günlük hayatınızda bu çantaları çok sık tercih edemeseniz de özel günlerde kullanabilirsiniz.

Vintage Trend Çanta Modelleri

Vintage Çanta Modelleri

Vintage Çanta Modelleri

Modanın vazgeçilmezi olan vintage parçalar artık günümüzde daha modern tasarımlar ile dikkat çekiyor. Özellikle sade ve zarif bir görüntüye sahip olmak isteyen kadınlar bu görünümlerini vintage çanta modelleri ile tamamlayabilirler. Trend çanta modelleri arasında yerini hiç kaybetmeyen vintage çanta modelleri oldukça hoş bir görünüm oluşturmanızı sağlıyor.

Prada gibi markalar vintage çanta modeli üretiminde oldukça profesyonel ürünler ortaya koyuyorlar. Ayrıca Versace gibi markaların modellerine de göz atarak vintage çanta tercihi yapabilirsiniz.

Tüylü Çanta Modelleri İle Hareketlenin

Renkli ve hareketli bir tarza sahip olan kadınlar tüylü çanta modellerini tercih edebilirler. Özellikle farklı modelleri ile kombinlerinizi tamamlayacak olan bu tüylü çantalar egzotik bir hava da katarak sizlerin dikkat çekmesini sağlıyor.

Tüylü Çanta Modelleri İle Hareketlenin

Tüylü Çanta Modelleri İle Hareketlenin

Bu sezonun trend çanta modelleri arasında yer alan tüylü çantalar Valentino markasında şık örnekleri ile karşımıza çıkıyor. Sadece hareketli değil aynı zamanda salaş bir tarza sahip olan kadınlarda rahatlıkla bu tüylü çantaları kullanabilirler. Özellikle küçük minimalist çizgilere sahip olan modellerini özel davetlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.