Kulvar Haber

Uyuşturucu verip tecavüz etmeye kalkıştı

Uyuşturucu verip tecavüz etmeye kalkıştı
49 views
19 Temmuz 2020 - 14:22

Sakarya’da yol kenarında baygın halde bulunan genç kıza uyuşturucu vererek tecavüz etmeye çalıştığı iddiasıyla gözaltına alınan sevgilisi Enes K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, Akyazı ilçesi Kuzuluk Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, yol kenarında baygın halde yatan genç kızı gören vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Konunun haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan genç kadın, sağlık ekiplerince Akyazı Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

“Sevdiğimden yaptım”

Baygın şekilde bulunan genç kız olayının arkasından korkunç bir tecavüz girişimi ve tecavüzcünün yüzsüzlüğü çıktı. Genç kız, “Uyuşturucu verip bana tecavüz etmeye kalkışınca kaçtım” derken, tecavüz şüphelisi Enes K., “Sevdiğimden yaptım, buradan çıkınca yine yanına gideceğim” dedi. 

Jandarma ekiplerince gerçekleştirilen incelemelerde, gencin darp edildikten sonra baygın bir halde yol kenarına atıldığı belirlendi. İncelemede genç kızın uyuşturucu etkisinde olduğu ve darp edildiği ortaya çıktı. Darp edilen İlayda S.’nin ifadesinden yola çıkan jandarma ekiplerince, genç kızı darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan Enes K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“Bana tecavüz etmeye kalktı”

Darp edilerek yol kenarına atılan ve erkek arkadaşı Enes K.’dan şikayetçi olan İlayda S., “6 aydır birlikteydik. Sabah kahvaltı edip buraya geldik. Kuzuluk’ta evdeyken uyuşturucu verdi bana. Sonra tecavüz etmeye kalktı. Ben karşı koyunca darp etti. Sonra evden kaçmıştım, yolda bayılmışım. Kendisinden şikayetçiyim” dediği öğrenildi.

Tutuklanan Enes K.’nin ise, “Kıskançlıktan yaptım, buradan dışarı çıkınca yine onun yanına gideceğim. Onu çok seviyorum” dediği öğrenildi.