Kulvar Haber

V Yakalı Gelinlik Modelleri 2019

V Yakalı Gelinlik Modelleri 2019
36 views
17 Mayıs 2019 - 16:38

Genç kızların hayallerini süsleyen gelinlikler artık çok daha modern ve şık tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Özellikle v yakalı gelinlik modelleri 2019 bu sene oldukça trend.

V yakalı gelinlik modelleri2019

Zarif bir gelin olmak isteyen ve sade dekolteler vermek isteyen gelinler v yakalı gelinlik modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. Özellikle kendi tarzınıza uygun bir tasarım ile v yakalı gelinlik tercih ederek düğününüzde odukça dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

A Etekli V Yakalı Gelinlik Modelleri

A Etekli V Yaka Gelinlik Modelleri
A Etekli V Yaka Gelinlik Modelleri

A etek sık sık tercih edilen bir gelinlik modelidir. Prenses gelinlik modelleri gibi çok fazla abartılı ve kabarık bir gelinlik tercih etmek istemiyorsanız bu tarz A etek gelinlik modellerini kullanabilirsiniz. Özellikle a etek modelleri v yakalı gelinlikler ile birleştiğinde oldukça çarpıcı ve hoş bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

A etek modelleri kalça ve basen fazlalıklarını gizler

Sadelikten yana olan bir gelin iseniz çok fazla işlemesi olmayan tüllerle süslenmiş bu tarz bir gelinliği tercih edebilirsiniz. Ayrıca a etek formu bayanların kalça ve basen bölümlerindeki fazlalıkları da kapattığı için çok fazla tercih edilmektedir. V yakalı gelinlik modelleri 2019 tercih ettiğinizde de gerdan bölümünüz çok daha zarif ve ince bir görünüme ulaşacaktır. Bu şekilde düğününüzde çok daha zarif ve ince görünebilirsiniz.

V Yakalı Kısa Gelinlik Modelleri

V Yakalı Kısa Gelinlik Modelleri
V Yakalı Kısa Gelinlik Modelleri

Aykırı bir tarza sahipseniz ve bu tarzınızı düğününüzde de göstermek istiyorsanız kısa gelinlik modellerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Özellikle v yakalı kısa etekli gelinlik modellerini tercih ederek oldukça farklı bir görünüme ulaşabilirsiniz. Gelinlik tercihinizi yaparken kendi fiziksel özelliklerinizi de göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız.

Arkası uzun önü kısa gelinlik modelleri

Kısa etekli gelinlik modellerini tercih ederken arkası uzun önü kısa gelinlik modelleri de gözden geçirebilirsiniz. V yakalı gelinlik modelleri arasında oldukça farklı görünümlere sahip olan bu kısa etekli gelinlikleri özellikle kır düğünlerinde ya da sahil düğünlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Düğün sonrası kutlamalar için de bu tarz gelinlik modellerini kullanabilirsiniz.

V Yakalı Bohem Gelinlik Modelleri

V Yakalı Bohem Gelinlik Modelleri
V Yakalı Bohem Gelinlik Modelleri

Bohem tarzından taviz vermeyen kadınlar özellikle bu tarzda bir gelinlik modeli ile düğünlerinde romantik  bir görünüm oluşturabilirler. V  yakaya sahip uçuş uçuş dantellerle süslenmiş bohem gelinlik modellerini  Alisse Nuera mağazalarından rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle haute couture modelini değerlendirebilirsiniz.

Dantel süslemeleri ve v yaka dekoltesi ile oldukça şık bir görünüm olan bu tarz bohem bir gelinliği düğününüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bohem tarzının vazgeçilmezi olan saç aksesuarlarını da gene düğününüzde tercih ederek gelinliğiniz ile birlikte ışıltılı bir görüntü ortaya koyabilirsiniz.

V Yakalı Klasik Gelinlik Modelleri

V Yakalı Klasik Gelinlik Modelleri

Siz daha çok sadelikten yanaysanız klasik modelleri tercih ederek düğününüzde zarif bir görüntü tercih edebilirsiniz. Özellikle klasik gelinlik modellerinde kullanılan satenin ışıltısı ile çok daha zarif görüneceksinizdir. v yakalı gelinlik modelleri arasından sade ve şık tasarımlara Vakko markasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle 2019 gelinlik koleksiyonunda sık sık bu tarz gelinlik modellerine yer veren marka, gelinlik fiyatları ile de sizi memnun edecektir.

V Yakalı Balık Gelinlik Modeli

Balık görünümlü gelinliklerin oldukça moda odluğu bu yıl sizde bu tarz bir gelinlik modellerini tercih ederek çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelinlik modelleri arasından v yakalı balık modeller sizleri olduğunuzda çok daha zarif gösterirken vücut hatlarınızın da ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Balık gelinlik modellerini kullanırken olabildiğince duvağınızı da sade seçmelisiniz.

Çok uzun ve kabarık duvak gelinliğinizin önüne geçeceği için küçük sade bir duvak ile gelinliğinize dikkat çekebilirsiniz. Bu şekilde bütün bir görünüm elde edeceksiniz ve çok daha şık görüneceksinizdir.