Kulvar Haber

Vakko çanta fiyatları kadar?

Vakko çanta fiyatları kadar?
190 views
18 Mayıs 2019 - 12:21

Vakko çanta fiyatları ne kadar?Farklı tarzı ve zarif dokunuşları ile dikkatleri üzerine çeken tekstil markası Vakko, özellikle çanta modelleri ile oldukça beğeni kazanıyor. Farklı casual çanta modelleri ile ön plana çıkan marka, aynı zamanda kalitesinden de ödün vermiyor.

Vakko Çanta Fiyatları

Vakko çanta fiyatları da bu kalite ile doğru orantılı. Markanın sitesini ziyaret ettiğinizde rahatlıkla her tarzda çantayı bulabiliyorsunuz. Çapraz askılı, klasik, portföy gibi farklı modellerin yanı sıra cüzdan modelleri ile de marka sizlere pek çok sayıda ürünü sunuyor.

Vakko Hasır Çanta Modelleri

Vakko Hasır Çanta Modelleri
Vakko Hasır Çanta Modelleri

Bu sezon koleksiyonunda daha çok yaz şıklığını ön plana çıkaran Vakko, oldukça farklı tarzlarda hasır çantaları gösterime sundu. Özellikle spor tarzdan vazgeçemeyen kadınlar bu yaz Vakko hasır çantalar ile tarzlarını tamamlayabilirler.

Vakko çanta modelleri arasında ilk dikkati çeken bu hasır modeller üzerinde farklı hayvan figürleri ile de bambaşka bir tarz ortaya koymuş. Vakko hasır çanta fiyatları 900 tl gibi fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Markanın sitesini ziyaret ederek modeller hakkında kolaylıkla fikir edinebilir, çanta fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

Klasik Çanta Şıklığı

Vakko gene tarzından ödün vermeyerek bu sezonda klasik çanta modellerini koleksiyonuna eklemiş. Şık ve sade tasarımların ön plana çıktığı çanta modellerinde bu sene ağırlıklı olan renk beyaz. Yaz aylarının da gelmesi ile birlikte beyaz çantalar kollarda yerini alıyor. Özellikle renkli kombinlerinizi beyaz Vakko çanta modeli ile tamamlayabilirsiniz.

Markanın ince çizgilerinin dikkati çektiği bu tarz klasik çantaları iş hayatınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle özel davet gecelerinde de şık bir tarz için tamamlayıcı parça olarak Vakko çanta modellerini kullanabilirsiniz.

Klasik Çanta Şıklığı
Klasik Çanta Şıklığı

Klasik görünüm ve siyah beyazın bir arada bulunduğu oldukça şık ve kullanışlı bu çanta modelini markanın sitesinden de görebilir ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Günlük şık kombinleriniz de de rahatlıkla bu tarz bir çanta modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle çantanın farklı formu dikkatleri üzerine çekiyor. Minik ve kullanışlı olmasının yanı sıra özel tasarımı ile de oldukça şık bir çanta modeli.

Vakko Spor Çanta Modelleri

Rahatlığından taviz vermeyen kadınlar, hem şık hem de spor bir görünüme rahatlıkla Vakko çanta modelleri ile ulaşabilirler. Vakko klasik ürünler ortaya çıkaran bir marka olsa da her tarzın rahatlıkla kendine uygun çanta modelleri bulabileceği geniş bir ürün yelpazesine sahip. Özellikle spor tarzda bir görünüm oluşturmak için günlük hayatınızda spor Vakko çanta modellerini kullanabilirsiniz.

Vakko Spor Çanta Modelleri
Vakko Spor Çanta Modelleri

Vakko sırt çantası modellerinde de gene markaya ait dokunuşları görüyoruz. Oldukça şık aynı zamanda spor bir görünüm olan bu tarz sırt çantalarını iş hayatınızda da rahatlıkla kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Vakko Renkli Çanta ModelleriVakko Çanta Fiyatları

Vakko Renkli Çanta Modelleri
Vakko Renkli Çanta Modelleri

Bu sezon Vakko markası farklı kalıpları kırarak oldukça değişik formlarda çanta modellerini koleksiyonuna eklemiş. Özellikle turuncu, kavuniçi gibi sıcak tonların yer aldığı yaz sezonunda farklı tarzı ile dikkat çeken çanta modellerini kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yazın en çok kullanılan beyaz renk kıyafetleriniz ile bu tarz renkli Vakko çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgiler Vakko sitesinde

Vakko turuncu çanta modeli fiyatı ise 4 bin tl üzerinden değerlendirilmektedir. Vakko sitesine girerek fiyatlar hakkında çok daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Yazın kavurucu sıcaklarında büyük çantalar taşımak yerine bu tarz minik ama şık görünümlü çantaları tercih ederek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Vakko çanta modeli özellikle farklı sap detayı ile görenlerin dikkatini çekiyor. Altın sap rengi ile de görünümünüze ışıltı katacak bu Vakko çanta modelini mutlaka denemelisiniz.  Bu tarz çanta modelleri ile çok daha zarif görüneceksiniz.