Kulvar Haber

Vakko çanta modelleri

Vakko çanta modelleri
169 views
21 Mayıs 2019 - 19:06

Vakko çanta modelleri, Vakko Çanta Yaz Koleksiyonu, Vakko Çanta Yaz Renkleri,Farklı Formlarda Tarz Çantalar,Vakko Askılı Çanta Modelleri… Kadınların özellikle çok beğendiği Vakko markası bu sezon farklı çanta tasarımları ile trendler arasına kısa sürede yerleşmeyi başardı. Özellikle yaz koleksiyonunda sunduğu canlı renklere sahip farklı kalıplardaki minimalist çizgilere sahip çantalar bu sezon oldukça beğenilecek.

Vakko çanta modelleri

Vakko çanta modelleri özellikle oldukça kaliteli oluşu ile ve fiyatları ile dikkatleri de çekiyor. Vakko çanta modellerinde her türlü detayı incelikle düşünmüş ve yer vermiş. Özellikle her tarzda kadının rahatlıkla kendilerine uygun çanta modellerini bulabilecekleri bir sezon koleksiyonu hazırlamış.

Vakko Çanta Yaz Koleksiyonu

Vakko bu yaz oldukça sıcak renklere yer vermiş. Özellikle çanta koleksiyonunda sarı, turuncu gibi sıcacık renkleri bir arada buluyoruz. Vakko çanta modelleri arasında dikkatler çeken bir diğer model ise hasır çantalar. Bu sezon hasır çanta şıklığı ile karşı karşıyayız. Hasır çantaların düz sade görünümlerinin dışına çıkan marka farklı bir çizgide ilerleyerek bambaşka çanta modelleri ortaya çıkartmış.

Vakko Çanta Yaz Koleksiyonu
Vakko Çanta Yaz Koleksiyonu

Bu sezon Vakko da hasır çantaların renklendirilmiş ve işlemeler ile süslenmiş modellerini çok sık görüyoruz. Bu tarz hasır çantaları sadece günlük hayatınızda değil aynı zamanda özel davetlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Spor şık bir tarza sahip olan kadınlar kombinlerini yaz aylarında bu tarz hasır çanta modelleri ile tamamlayabilirler. Özellikle çanta içerisinde bulunan işleme detayı da oldukça şık ve gizemli bir görünüm yaratmış.

Vakko Çanta Yaz Renkleri

Vakko bu sezon yaz ayları için oldukça renkli çanta modelleri tasarlamış. Özellikle gümüş ve altın detaylarının da ince bir dokunuş ile yer bulduğu çanta modellerine bayılacaksınız. Turuncunun sıcaklığını veren çanta renkleri yaz aylarında tamamlayıcı parçanız olacak. Özellikle sap detaylarını ince düşünerek tasarlamış olan marka dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu sezon farklı asimetrik ve geometrik şekillere de çanta modellerinde yer veren marka bu modelinde ise çapraz askıları kullanmış ve sap detayı da çantaya deniz havası katmış.

Vakko Çanta Yaz Renkleri
Vakko Çanta Yaz Renkleri

Bu tarz bir çanta modelini rahatlıkla günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Vakko çanta fiyatları da sunduğu görselliğe ve kaliteye göre farklılık gösteriyor.

Farklı Formlarda Tarz Çantalar

Farklı Formlarda Tarz Çantalar
Farklı Formlarda Tarz Çantalar

Vakko bu sezon çanta formları ile de oynamış. Alışık olduğumuz çanta şekilleri yerine daha oval ve farklı kalıplarda modelleri tercih etmiş.

çantanın püskül detayları oldukça farklı bir hava kazandırmış. Bohem tarzda giyinmeyi seven kadınlar bu tarz bir çanta modelini rahatlıkla günlük hayatlarında tercih edebilirler. Özellikle özel davetlerde de bu tarz bir çantayı kullanarak spor bir şıklık elde edebilirsiniz. Vakko çanta fiyatları da modellere göre değişkenlik göstermektedir. Markanın bu çanta modeli ise site üzerinde 4 bin tl gibi bir fiyat üzerinden satışa sunuluyor. Vakko mağazalarını da ziyaret ederek fiyatlar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Vakko Askılı Çanta Modelleri

Vakko Askılı Çanta Modelleri
Vakko Askılı Çanta Modelleri

Vakko askılı çanta modelleri ile de dikkatleri üzerine topluyor. Özellikle farklı renk geçişlerine sahip olan bu çantayı yaz aylarında beyaz bir elbise modeli ile kullanarak dikkatleri çantanın üzerine çekebilirsiniz. Küçük ve kullanışlı bir model olan bu çantanın en dikkat çeken yönü şekli ve renkleri. Özellikle farklı tarzlarda kombinlerinizde rahatlıkla bu çanta modelini tercih edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda şık bir görünüm elde etmek için bu tarz küçük askılı çantaları kullanabilirsiniz. Askılı oluşu ile de sizlere kullanım kolaylığı sağlayan çanta iç özellikleri ile de oldukça fonksiyonel ve kullanışlı bir model. Yeşil ve turuncunun bir arada kullanıldığı bu çanta modelinin satış fiyatı ise 3.500 tl den başlıyor. Farklı modeller ve fiyatlar için siteyi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.