Kulvar Haber

Yengeç Burcu Erkeği Özellikler

Yengeç Burcu Erkeği Özellikler
131 views
14 Eylül 2019 - 16:44

23 Haziran ile 22 Temmuz arasında doğanların burcu olan yengeç burcu, özellikle iş ve aşk hayatındaki karakteristlik özellikleriyle dikkat çekmektedir. Yengeç burcu erkeği özellikler listesinde, yengeç erkekleri için oldukça ilgi çekici özellikler bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yönetici gezegeni ay olan yengeçlerin uğurlu taşları inci olup, şanslı günleri Pazartesi ve şanslı sayıları ise 2 rakamıdır.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikler

Kuruntulu ve alıngan bir yapıya sahip olmaları, yengeç burcu erkeği özellikler listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Sorumluluk duygularının oldukça gelişmiş olması nedeniyle, en ufak işlerde dahi büyük bir hassasiyet gösterirler. Kendilerinin göstermiş oldukları sorumluluğu, karşısındaki kişiyle ilişkileri ne olursa olsun ondan da beklerler. Ayrıntıcı yapıları, onlara mükemmeliyetçiliği getirmiştir.

Duyarlı ve duygusal yapıları da, yengeç burcu erkeğinin özellikleri arasında öne çıkmaktadır. Genellikle neşeli ve yardımsever karakterleri ağır basan yengeç burcu erkekleri, çevresinde kendisine yakın olan insanlara içten içe düşkünlük gösterip aşırı sevseler de bu sevgileri dışa vurma konusunda zayıftırlar.

Kendilerine yapılan hataları kolay affetmeyen yengeç erkekleri, bu yönleriyle biraz kindar bir tip sayılırlar. Ancak yapılan hatanın büyüklüğü ve bunun için kendilerinden özür dilenip dilenmediği de, oldukça önemlidir.

Gereksiz tartışmalardan hoşlanmamaları ve sabırlı olmaları da, yengeç burcu erkeği özellikler listesinde belirgin bir şekilde yer almaktadır. Yengeç erkeklerinin önemli kısmı yuvarlak yüzlü ve kısa boyludur. Vücut yapıları kendinden genç olanlara göre, daha güzeldir. İlerleyen yaşlarda kilolarına dikkat etmemeleri durumunda, tombul bir görüntüye sahip olurlar.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Sahiplenici ve aşk dolu özellikleri, aşk hayatlarında yengeç erkeklerini fazlasıyla öne çıkarmaktadır. Aşık oldukları zaman, gözleri aşklarından başkasını görmez. Ne kadar severlerse sevsinler, onlar için en ufak aldatmanın dahi affı yoktur. Aşk onlar için, hayatta olabilecek en önemli duygulardan birisidir. Birini beğenseler bile, onunla hemen iletişime geçme konusunda biraz çekingen kalırlar.

Kısa vadeli ilişkiler, onlara göre değildir. Uzun süreli ve evlilikle sonuçlanma ihtimali bulunan ilişkilerin adamı olan yengeç erkekleri, kıskanç bir yapıya sahiptirler. Duygusal yapıları aşk ilişkilerinde belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Yengeç Burcu Erkeği İş Hayatı

Oldukça atılgan bir yapıya sahip olan yengeç erkekleri iş hayatlarında, tuttuklarını kopartmak isterler. Saygı duyup güvendiklerine karşı cömert ve paylaşımcı yaklaşımlarıyla, daha fazla saygı görürler. Ancak onların hemen güvenme gibi bir sorunları olduğu için, iş arkadaşlarına hemen güven duymaları biraz daha zaman alabilir. İş yerinde herkesle dost olma çabasında olup, bu sayede iş arkadaşlarını daha yakından tanıma fırsatı bulurlar. Genel anlamda, yaptıkları işlerde orta düzey başarıya mutlaka ulaştıkları görülmektedir.

Yengeç Erkekleri Nelerden Hoşlanır?

Güzel kokulardan oldukça hoşlanan yengeçlerin bu özelliği sadece kendi kullandıkları güzel kokular için geçerli olmayıp, karşı cinsten insanların kullandığı kokulardan da etkilenmektedir.

Hediye almak onlar için aşırı önemli bir durum olmasa da, her insan gibi onlarda hediye almaktan hoşlanırlar. Özellikle sevdiği takımın büyük bir maçı için alacağınız bilet, onu ziyadesiyle memnun edecektir. Bunun dışında kaliteli ve hit olmuş kitap serileri ve çalışma ortamlarına uygun hediye çeşitleri hoşlarına gidebilecekler arasındadır.

En güncel astroloji ve gündem haberleri için, sitemizi takip etmeye devam edin.