Kulvar Haber Medya

Yengeç burcu kadını özellikleri

Yengeç burcu kadını özellikleri
80 views
01 Ekim 2019 - 10:05

Yengeç burcu kadını özellikleri başlıklı bu astroloji yazımızda, 22 Haziran ile 23 Temmuz arasında doğanların burcu olan yengeç burcu kadınları hakkında, detaylar vereceğiz. Şanslı günleri pazartesi, şanslı sayıları da 2 rakamı olan yengeç burcu kadınlarının genel özellikleri dışında, iş ve aşk hayatlarındaki tutumlarına dair bilgilere de, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yengeç burcu kadını özellikleri

Genel olarak baktığımızda yengeç burcu kadını özellikleri arasında, kuruntulu ve alıngan yapıda olmaları öne çıkmaktadır.

Oldukça duygusal ve hassas yapıya sahip olan yengeç kadınları, karşıdaki insanlardan da aynı şekilde hassasiyet beklemeleri nedeniyle beklediklerini bulamadıklarında bunu kuruntu haline getirirler. Yardımsever ve iyi kalpli olmaları da, yengeç kadınları özellikleri arasında dikkat çekenlerden biridir.

Yengeç burcu kadını fiziksel özellikleri nelerdir?

Yengeç kadınlarının fiziksel özelliklerine baktığımızda, genellikle kısa ya da orta boylu olduklarını söyleyebiliriz. Ayrıca beyaz ve soluk tenli olmaları da, yengeç kadınlarında görülen fiziksel özellikleri arasındadır. Genellikle mavi ve gri göz renklerine sahip olan yengeç burcu kadınları, yuvarlak yüz hatları ile bilinirler. Yaşlarının ilerlemesiyle birlikte bakımlarına dikkat etmemeleri halinde, vücutları tombul bir yapıya dönüşür. Gençliklerinde ise vücut yapıları, insanların beğenisini kazanacak güzelliktedir.

Yengeç burcu kadını aşk hayatı

Saygı ve sevgi dolu yapıları, onların aşk hayatlarında öne çıkan özelliklerinden biridir. Yengeç kadınları bir erkeğe aşık olduğunda, bazı burçlarda olduğu gibi mantık ilişkisi kurmak yerine, mantıklarını adeta devreden çıkarırlar. Yani aşık olduklarında gözleri adeta, hiçbir şeyi görmez.

Aşkı yaşamın en önemli duygularından birisi olarak kabul eden düşünce yapısına sahip olan yengeç kadınları, sevdikleri erkek için birçok fedakarlığı rahatlıkla yapabilirler. Ancak beğendikleri biriyle karşılaşıp etkilenmiş olsalar da, bunu hemen karşı tarafa belli etmezler.

İlk hamleyi karşı taraftan bekliyor olmaları, ilişkilerde başlangıç sürecini uzatabilir. Bu gecikme bazen o kadar uzun sürebilir ki, karşıdan herhangi bir hamle gelmezse adeta platonik bir aşka dönebilir.

Aşık olup karşılık bulamadıklarında, duygusal yoğunluğa sahip olmaları nedeni ile günlerce bunun üzüntüsünü yaşayıp ağlayabilirler.

Yengeç burcu kadını iş hayatı

İş hayatlarında saygı duyup güvendiği arkadaşlarının eksik işlerini tamamlama çabasına girerek, onlara yardımcı olmak isterler. Ancak iş hayatında kısa sürede iş arkadaşlarına güvenmek konusunda sorunlar yaşadıkları da, yengeç kadınlarının iş hayatında görülen sıkıntıların arasındadır.

Özellikle çalışma ortamında tanıdıkları insan hakkında fazlaca detaya sahip olmak istemeleri, arkadaşları tarafından yadırganacak bir durum olarak görülebilir. Çalışma alanındaki yeni şartlara uyum sağlama konusunda sıkıntılar yaşaması da, yengeç kadınlarının iş yaşantılarındaki olumsuz özelliklerinden sadece biridir. Ancak çalışkan ve ciddi yapılarıyla verilen sorumlulukların üstesinden gelmek için büyük çaba göstermeleri, onlar için çalışma ortamında takdire şayan bir durumdur. Yaptıkları işlerde kendilerine fazla müdahale edilmesini sevmeyen yengeç kadınları, çalışkan ve uyumlu yapılarıyla arkadaşları tarafından sevilen kişiliklerdir.

Yengeç burcu kadını nelerden hoşlanır?

Onlar için şık hediyeler almak, en isabetli hediye seçimi olacaktır. Ev eşyaları, sıra dışı iç çamaşırları, dekorasyon malzemeleri gibi hediyeler, yengeç kadınlarının sevdiği şeyler arasında yer almaktadır. Takı ve tablo merakları da, yengeç kadınlarının bilinen özelliklerindendir.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright 2017 Kulvar Medya Haber Ajansı